Inspirála

logo

11.11.2020 = PROPOJENÍ HLAVY A SRDCE, MYSLI A DUŠE

Datum 11.11.2020 je portálem pro evoluci vědomí, transformační energetickou bránou pro přechod z prostoru Duality do prostoru Jednoty v nás. Z vesmíru bude na Zemi dopadat fotonové světlo vibrací, jež nesou kódy vzestupu se záměrem postupného dokončení transformace lidského vědomí ze vnímání duality do vnímání jednoty a tedy jedinečného spirituálního probuzení. V numerologii zastupuje číslo 11 Mistrovskou úroveň. Má energii hluboké citlivosti, silného Světla a velké vnitřní očisty, jíž všichni procházíme. 11:11 pak v numerologii značí tzv. portál propojení mezi třetí a pátou (silně harmonicky vibrující) dimenzí.

Také dny 14. a 15.11.2020 jsou astrologicky a numerologicky velmi silné. Je doporučeno zůstat v klidu se sebou, v přírodě.

Od 11.11. máme měsíc na to, abychom do 12.12.2020 opustili nízkovibrační realitu a odpoutali se z jejího systému a připravili se tak na vibracionální skok, jež se uskuteční v den zimního slunovratu, 21.12.2020.

Základními tématy pro harmonizaci jsou ZDRAVÍ, PRÁCE A VZTAHY. Opusťme s důvěrou a odvahou to nefungující, ať se již jedná o práci, nefungující vztahy, nevyhovující přátelská setkání.

Opusťme realitu manipulací a restrikcí. . Covidový matrix tady bude tak dlouho, dokud mu budeme věnovat pozornost a živit jej svými negativními emocemi, strachem, myšlenkami. Bude zde tak dlouho, dokud neobrátíme svou pozornost do sebe, k Bohu v sobě a všude kolem, k nejvyššímu dobru a lásce.

Všichni ovlivňujeme obě reality tím, jak se chováme, jak se prezentujeme, jak smýšlíme.

.

NOVÁ REALITA Silná vysokovibrační láskyplná energie bude postupně čistit a probouzet „spící“ bytosti. Stále více lidí bude duchovně procitat, transformovat svoje myšlení, aby našli láskyplnou cestu k sobě a ke druhým. Nový impuls otevře mnohá srdce pro lásku, harmonii, hluboké pochopení současných procesů transformace. Bude tak dokončen proces vzestupu v rámci 8letého období, jež započalo rokem 2012 až do současného roku 2020. Lidská srdce budou prožívat pozitivní vibrační skok k lásce bez podmínek pro všechny. . V tomto období si každý projde svým procesem štěstí a postupně i novou příležitostí k novému způsobu života v nově se rodícím světě, v souladu s jeho plánem duše. Toto období přinese velký obrat v denních událostech, myšlení jednotlivců, společenských událostí, ale i osobních životech lidí. Bude i vhodným obdobím pro řešení problému, které jsme odkládali či neřešili v dlouhodobém horizontu.

.

Rok 2020 znamená JÁ A TEN DRUHÝ Rok 2020 je také v numerologii číslem 4 , což je číslo, které představuje návrat domů a tyto energie budou vnímatelné po celý rok. Rok 2020 je velkým rokem posunů, ale tyto posuny pro nás znamenají potenciál k tomu, abychom se zaměřili výš, zasnili se a posunuli směr světa na novou úroveň. Jsme vedeni k přechodu k vyššímu vědomí a nalezení nové definice toho, co je úspěch, zdraví,štěstí a láska, co skutečně znamenají, a to nejen na individuální úrovni, ale také na globální úrovni. Rok 2020 je dokonalým rokem k uskutečnění uskutečnitelných cílů a převzetí odpovědnosti za život, který chceme žít, protože energie planet vibruje na vyšší úrovni. . Dovolme si důvěřovat a být odvážní a moudří. Dovolme si opustit to staré a udělat krok do nového. Dovolme si procítit lásku, harmonii, pocit vděčnosti a sounáležitosti pro všechny na této planetě v tomto proudu boží lásky.

Jitka Třešňáková, www.inspirala.cz Možno sdílet a šířit s odkazem na zdroj

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace