Inspirála

logo

ODLEHČETE TĚLU I MYSLI A POSILNĚTE IMUNITNÍ SYSTÉM..

Nárust přílivu fotonového světla na Zemi roste a již je bez filtrů.. Nese sebou plošné probuzení lidského vědomí a změnu vibrací jejich navýšením. Působí na naši mysl, jež se vzpouzí, na naši duši, která jásá i na naše těla, jež mění své složení, „odlehčují se“. Je nyní velmi smysluplné odlehčit všem těmto naším součástem.

Uvolnit staré nefunkční programy, postoje, strachy.

Nechat odejít z našich životů vše, co produkuje nízkou energii tak, že pochopíme a přijmeme smysl těchto situaci pro nás.

Vyčistit vnitřní i vnější prostor.

Pročišťovat tělo lehkou stravou, moudrým detoxem, příjmem čisté vody (mne jde pít jen teplá).

Osobně konzumuji pevnou stravu v okně cca 4hodin,jinak ráno převařená teplá voda s citronem, pak šťávy které skvělé zasytí, voda, čaje..

Ovoce a zeleninu nakupuji u soukromých pěstitelů (na prvním obrázku je můj páteční nákup) a pak co je třeba u chovatelů km 0 (kuřecí křídla pro naše zvířata).

Hodně a dobře spát, optimálně při otevřeném okně.

Dopřávat našemu tělu pohyb, nejlépe energetickým cvičením (osobně dělám Pět tibeťanů, Pozdrav slunci, Vlnové pohyby, Čchi kung), tancem či rychlejšíma procházkama v přírodě..

Koncentrujeme naši pozornost na lásku ve svých srdcích, na přijetí, na vnímání toho co jde (ne toho, co nefunguje) a hlavně..

Naslouchejme naší intuici..

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace