Inspirála

logo

O SÍLE A ZVLÁŠTNOSTECH DATUMU 02.02.2020

02.02.2020 patří mezi tzv. palindromická data, což znamená, že se datum čte stejně odpředu i odzadu. Nese s sebou silnou ženskou (2) tvůrčí (0) energii projevu (4), která nám dává příležitost manifestovat (8) ve svém životě to, co chceme.

  • Dnů s palindromickým datumem je 366 v průběhu 10tisíc let. V tomto tisíciletí jich bude dalších 23 a dalších 31 v příštím tisíciletí.
  • Dvojka je ženský princip. Esence kosmické Moudrosti, které bychom měli naslouchat. Ale také symbol polarity, kontrastu a zrcadlení. Ztělesňuje spojení s vnitřním světem (intuicí) a poznání dobra a zla. Kdekoli se objeví dvojka, objeví se i potřeba integrace protikladů, protože 2 reprezentuje dualitu světa – jin a jang, nádech a výdech; život a smrt, světlo a tmu. V dualitě je jedno obsaženo v druhém – bez temnoty bychom nepoznali světlo.

2 je v Tarotu zastoupena Velekněžkou, která nás vyzývá, abychom se na své cestě hledání obrátili dovnitř, učili se vnímat svůj vnitřní hlas a důvěřovali mu. Výrazné zastoupení dvojkové energie v tomto datu po nás chce, abychom maximálně vstoupili do kontaktu se svými city a nechali se vést klidnou moudrostí svého srdce.

Nula je věčnost; neohraničené světlo; prázdnota; počátek i konec; absolutno. Je výrazem neohraničeného tvůrčího potenciálu Boha. Poukazuje na vyšší Sílu v nás. Je mostem do prázdnoty nebo také do života. Nula se svou podobou blízkou kruhu naznačuje, že život je koloběh. Po každé zimě přichází jarní probuzení. Z toho přirozeně vyplývá, že ani smrt nemůže být koncem. Musí být začátkem něčeho nového – tak jako se z housenky vyklube motýl! Nula znamená proměnu a připravuje nás na vyšší úroveň.

V roce 2020 je dvakrát obsazeno číslo 20. Dvacítka je číslo znovuzrození, regenerace a obnovy. Také milosrdenství a spásy. Symbolizuje nový začátek na vyšším stupni. Tarotová karta 20 se jmenuje „Poslední soud“, v některých tarotových systémech se nazývá Znovuzrození. Nese v sobě aspekt transformace prostřednictvím Probuzení. Tarotová dvacítka je spojována s Plutem, planetou transformace, jehož náhlá a intenzivní energie každého v tom správném čase probouzí ze spánku nevědomí. Vibrace 20 nás na kolektivní úrovni ovlivňuje již od roku 2000. Letos je tato energie zdvojnásobena, což naznačuje, že už je opravdu čas!

Celé datum dává součet 8 (2+2+2+0+2+0=8). Osmička reprezentuje zákon „Jak nahoře, tak dole. 8 je také číslo smrti a vzkříšení. V obrácené poloze je to symbol nekonečna. Říká se, že kdo díky sedmičce vstoupil na nebesa, s osmičkou dospěje do sídla bohů. Energie osmičky jako výsledná vibrace dne 02.02.2020 tedy pečetí to, co je zřejmé již z čísel 0 a 20, totiž že v našem životě nastává nový začátek na vyšší úrovni. Stojíme na prahu zcela něčeho nového!

Symbol ležaté 8 lemniskáta představuje rovnováhu všech projevů vědomí. Ležatá osmička je neohraničená rozlehlost v jednom; je to vibrace a rytmus; nepřetržitá celistvost v plynulém pohybu, je to vnitřní i vnější cesta. Vše, co žije a existuje v kosmu, na Zemi, a v nás, se neustále pohybuje a mění. A tak je zřejmé, že je třeba se připravit na změnu. Stále více a více lidí začíná akceptovat, že mimo fyzickou realitu existují současně s trojrozměrnou realitou další dimenze. Z těchto vyšších duchovních světů a paralelních realit přichází skrze otevřené portály informace důležité pro zachování života zde na Zemi, a na nás je, abychom odhalili způsoby, jak v souladu s těmito informacemi a jejich moudrostí žít a jednat.

Klíč k odemčení jejich tajemství leží v lásce, soucitu a hluboké moudrosti našeho srdce, proto je třeba, abychom se každý po svém dostali svým vědomím do středu té osmičky a tím se uvedli do klidu a rovnováhy. Potom budeme mít i sílu na potřebné změny. Pamatujme na to, že každá naše myšlenka, každý náš čin a každá naše emoce ovlivňuje celek. Vše je propojené, tak jako jsou propojené dva kruhy v osmičce. Jak nahoře, tak dole… Mluvme a jednejme tedy ze svého srdce, s jasným záměrem těšit a uzdravovat, majíc na paměti, že každá částečka lásky, kterou vyšleme do nekonečna (do světa), se počítá. Vysíláním hojivých a harmonizujících myšlenek můžeme doslova obrozovat zemskou atmosféru a přispívat k prosvětlení kolektivního vědomí.

Prosme kosmický ženský princip (Pannu Marii, Máří Magdalénu, Bohyni Isis, nebo jakýkoliv jiný jeho projev) aby nás naučil milovat láskou, která prozařuje, mění a léčí.

Sofie Natarani

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Silvano s Gregem Bradenem a Brucem Liptonem

Silvano s Gregem Bradenem a Brucem Liptonem

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace