Inspirála

logo

13.- 15.08.2021- prezenční kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III.- VĚDOMÉ BYTÍ -Jitka Třešňáková- ZÁMEK NAPAJEDLA u Zlína

SPOJIT SE S BOHEM V SOBĚ A STÁT SE REŽISÉRY VLASTNÍHO ŽIVOTA – Jemný dotek mocné transformační síly

 • Pobytové setkání pro všechny, kdo jsou přitahováni velkým tajemstvím
BYTÍ A PROMĚNY – TRANSFORMACE se záměrem:
 • rozvinout vlastní možnosti a uplatnit potenciál osobní jedinečnosti
 • naučit se aplikovat MT na dálku
 • uvolňovat bloky a léčit prostřednictvím kvantového pole
 • prohloubit poznání praktických principů a souvislostí vzniku a vývoje člověka, jeho základního nastavení (emoce, mysl a tělo) a charakteru
 • číst chodidlo jako knihu o stavu člověka
 • používat znalosti v praxi života

Terapeutka a lektorka metody Metamorfní technika a badatelka v oblasti prenatálního vývoje, uvolnění bloků a práce s energiemi

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

provede metodou

.

METAMORFNÍ TECHNIKA III. – „VĚDOMÉ BYTÍ“

SPOJIT SE S BOHEM V SOBĚ A STÁT SE REŽISÉRY VLASTNÍHO ŽIVOTA

od poznání k praxi

Jemný dotek mocné transformační síly

.

Kdy: 13.- 15.08.2021

Kde: ZÁMEK NAPAJEDLA u Zlína, Zámecká 265, 763 61 Napajedla

.


Témata:

 • VĚDOMÍ ČLOVĚKA – Já Jsem Teď a Tady
 • VĚDOMÝ ŽIVOT a jeho všestranný přínos – člověk a přítomný přirozený život = vědomý vztah k sobě, vědomé partnerství, vědomé početí, vědomý porod, vědomá výchova a rodičovství
 • VĚDOMÉ UVOLŇOVÁNÍ BLOKŮ – uvidíte, co dokážete ;-)
 • VYUŽITÍ KVANTOVÉHO POLE MOŽNOSTÍ PRO VĚDOMÉ TVOŘENÍ VLASTNÍHO ŽIVOTA
 • METAMORFNÍ TECHNIKA A JEJÍ APLIKACE NA DÁLKU
 • MEDITACE OČISTY A HARMONIZACE ČAKER A JEMNOHMOTNÝC­H TĚL
 • MT & PRINCIPY VZNIKU A VÝVOJE ČLOVĚKA – PRENATÁLNÍ SCHÉMA- Principy shod vývoje člověka – prohloubení znalostí souvislostí mezi vývojem fyzického těla, energetikou člověka, emocemi, psychickým nastavením a dalšími charakteristikami lidské bytosti.
 • Swedenborgova doktrína

  • aspekt energetický a tvrdé tkáně

  • aspekt mentální a měkké tkáně

  • aspekt emocionální a tělesné tekutiny

 • Pohybovat se, dělat, myslet

  • centrum pohybu

  • centrum akce

  • centrum myšlenek a plánování

 • Levá a pravá hemisféra mozku, ženská a mužská část těla – aspekty představující a aspekty ovlivňující ženskou a mužskou součást energie člověka, příčiny a následky disharmonie a harmonizace

Celý vesmír a tudíž také člověk je tvořen z ENERGIE. Ta může mít různé formy a projevy – fyzický stav, mentální konflikt, či duchovní pokrok – a vždy je to energie. Plynutí energie tvoří harmonii, její blokování a stagnace působí disharmonii. Osvojení si funkce těchto principů poznáním i prožitkem a jejich aplikace v životě přináší vědomý přístup k utváření zdraví i nemoci, k harmonii i ke konfliktu na všech úrovních (psychické, emocionální, duchovní i fyzické). Pak už je jen na vás, pro co se vědomě rozhodnete.“ (Jitka Třešňáková o vědomé práci s energií)


KURZOVNÉ: Kč 3.790,– či €. 140,00 k úhradě předem na účet

 • Rezervace účasti na semináři je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného.
 • Účastníci pobytu mohou požádat členskou kartu Inspirály umožňující mimo jiné zajímavé slevy na další kurzy, semináře a aktivity.
 • Členové klubu Inspirála mají výši kurzovného sníženu o 5%(Kč 3600,– či €. 133,00)
 • ÚČASTNÍCI KURZU OBDRŽÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU MT III. „VĚDOMÉ BYTÍ“
 • Z důvodu individuálního přístupu k účastníkům je počet míst na kurze omezen.
 • Účast na kurze je možná pouze po absolvování základního kurzu MT a prohlubovacího kurzu MT II.- UVĚDOMĚNÍ.
 • TENTO KURZ JE TAKÉ SOUČÁSTÍ PŘÍPRAVY LEKTORŮ METAMORFNÍ TECHNIKY

PŘIHLÁŠENÍ SE NA KURZ:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě kurzovného Kč 3.790,– či €. 140,00 vkladem do banky či převodem.

Členové Inspirály mají 5% slevy z kurzovného, čili hradí částku Kč 3.600,– či €. 133,00.

Číslo účtu pro platbu v Kč v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo MT III.-NAP.-08.2021 a jméno a příjmení přihlášeného a případně členské číslo.

ORGANIZACE:

Registrace účastníků pobytového kurzu je v pátek 13.08.2021 od 16.30 hod..

Program kurzu začíná v pátek 13.08.2021 v 17.00, končí v neděli 15.08.2021 v 16.00.

Z důvodu náplně a charakteru kurzu je setkání MT III. „VĚDOMÉ BYTÍ“ pobytové.

Ubytování a strava nejsou zahrnuty v ceně kurzovného a jejich úhrada proběhne na místě.

V případě situace, jež by z důvodu vnějších nařízení neumožňovala osobní setkání ve skupině, proběhne kurz v daném termínu dle programu on-line.

UBYTOVÁNÍ:

velmi příjemné ubytování v zámeckých komnatách za cenu Kč 850,– (€. 34,00)/os./noc ve 2l. pokoji s vl. soc. zařízením. Zrekonstruovaný zámek Napajedla se rozkládá v krásném přírodním parku s vlastním jezírkem a bazénem.

Váš zájem o ubytování prosím komunikujte v mailu spolu se specifikací Vašich pořadavků.

Ubytování je k úhradě na zámecké recepci.

Příjezd a ubytování je možné v pátek od 14.00h.

STRAVA:

Pro účastníky kurzu bude připraveno zdravé svačinové občerstvení. Možnost objednání výborné domácí vegetariánské stravy (obědy, večeře). V případě zájmu vepište do přihlášky. Jakmile bude připraveno menu, zašleme Vám jej spolu s cenami. Úhrada objednané stravy je v hotovosti při registraci na kurz.

DOPRAVA:

Autem: Zámek Napajedla se nachází 10 min. cesty od sjezdu na Zlín z dálnice ze směru Brno – Zlín. Na sjezdu z dálnice odbočte doleva směr Otrokovice. Na světelné křižovatce v Otrokovicích odbočte doleva směr Napajedla. V Napajedlích u továrny Fatra odbočte doleva na most a pak stále rovně až k zámku. Vjeďte doprava do areálu zámku, kde můžete zaparkovat.

SPOLUJÍZDA NA MÍSTA KONÁNÍ KURZŮ A ZPĚT:

 • Pokud budete cestovat autem a máte zájem podělit se o cestovní náklady a společnost s dalšími pasažéry, kontaktujte nás a my Vás projíme s případnými zájemci.
 • Pokud plánujete cestu z větší dálky dopravními prostředky a máte zájem o spolujízdu autem, kontaktujte nás a my Vás propojíme s případným účastníkem, jež pojede z Vašeho směru autem.

Vlakem: Železniční zastávka Napajedla se nachází na trase Břeclav – Olomouc. Staví zde většina osobních vlaků. Všechny vlaky vč. mezinárodních EC staví ve stanici Otrokovice, odkud se do Napajedel dostanete osobním vlakem (1 zastávka, cca 7min, cesty)nebo autobusem. Ze stanice Napajedla půjdete doleva podél hlavní cesty, u továrny Fatra doprava přes most směrem do města a dále stále rovně až k zámku. Pěší cesta z nádraží Napajedla na zámek trvá cca 15min.

Autobusem: Ze Zlína a Otrokovic přímé autobusové linky do Napajedel.

CO S SEBOU: Doporučujeme vzít si s sebou na kurz pohodlné oblečení, malý polštářek, deku, karimatku, oděv pro teplé i studené počasí (pokud počasí dovolí, část kurzu budeme v parku), domácí obuv, blok a psací potřeby.

Doporučujeme účastníkům kurzu, aby minimálně ve dnech bezprostředně kolem kurzu zůstali v klidu a bez náročnějšího programu.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku Kč 200,–. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Kontakt:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 949 333509

.

Na kurze budou k dispozici italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně InspiralaMODA.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY