Inspirála

logo

NOVÉ OBJEVY NESOU NOVÉ POSTOJE.. vzkaz GREGGA BRADENA...

ZDE je pozdravení a smysluplný vzkaz Gregga do Česka a na Slovensko, jež jsme natočili v r.2013 v italské Bellarii a který je nyní velmi aktuální.. Amerického vědce Gregga Bradena, průkopníka vědy nové éry, jsme do České republiky zvali již při jeho návštěvě Itálie v r. 2013. V té době měl ale svůj kalendář na dva roky a více dopředu plný a tak jsme se spolu s ním a s produkcí festivalu Evolution v Praze dohodli alespoň na odvysílání rozhovoru na festivalu natočeného italskou společností Macro Edizioni.

  • Díky společnosti Mirami Media přinese Gregg své objevy a poznání poprvé do České republiky!
18.04.2020 se na Gregga Bradena můžeme těšit v Praze s programem „Human by Design – Lidský Potenciál“ Nenechejte si ujít tuto skvělou příležitost pro změnu pohledů, postojů a přesvědčení Více se o konferenci i o vstupenkách na ni dozvíte ZDE

VŠE JE PROPOJENO…

"Stará věda, jež vznikala od dob Mikuláše Koperníka, zasela do našich přesvědčení také některé chybné poznatky. Jedním z nich je přesvědčení, že tělo je odděleno od našich emocí a pocitů, že jsme odděleni svými těli, že jsme odděleni od světa, odděleni jeden od druhého a že problémy je potřeba řešit pomocí násilné konkurence mezi sebou. Důsledkem tohoto myšlení je ten svět, jež máme a systémy, které selhávají, protože nejsou udržitelné.

Avšak nové objevy přináší nové způsoby myšlení o nás samotných a o našem vztahu ke světu, nové způsoby řešení problémů. Když jsem dal všechny tyto objevy dohromady, pochopil jsem z toho:

Před novými objevy jsme si pokládali otázku:

Co mohu získat ze světa, který existuje?

Co mohu získat z tohoto vztahu, z tohoto zaměstnání, z této kariéry nebo z těchto lidí? Nové objevy mění tuto otázku.

Nová otázka zní:

Co mohu nabídnout světu, který právě vzniká?

Jak mohu přispět? Co mohu sdílet?

Když začneme takto žít, i náš svět se změní…"

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace