Inspirála

logo

26.08.2019- TĚLO JAKO CHRÁM- Jaroslav Pochop, KRKONOŠE, ekofarma a energetické lázně ZAHRADA ŽIVLŮ

Čtyři pilíře pro zdravé, radostné, pohyblivé a mladé tělo:

 1. Funkční cvičení
 2. Detox těla
 3. Základní mentální nastavení a postoje
 4. Výživa těla – základy přípravy raw stravy

Jednodenní workshop v lůně horské přírody

TĚLO JAKO CHRÁM

Kdy: 26.08.2019, 10.00 – 16.00 hod.

Kde: Krkonoše, Energetické lázně a ekofarma ZAHRADA ŽIVLŮ, Prostřední Lánov 81, Vrchlabí

Ekofarma ZAHRADA ŽIVLŮ“ v Lánově je založena na léčivém potenciálu vody a tvořená dle posvátné geometrie a bio architektury.

.

Co se na workshopu se dozvíte, co poznáte a co prožijete:

 • Funkční cvičení
  • Základní cviky pro zdravé, pružné, silné a funkční tělo. Výběr cviků je cíleně vybrán tak, aby je zvládl každý
  • Posilování s vahou vlastního těla takovým způsobem, abyste je mohli cvičit kdekoli bez posilovacích strojů a činek
 • Detox těla – nejúčinnější metody a techniky bezpečného a pravidelného detoxu těla
 • Základní mentální postoje základy nastavení a používání mysli takovým způsobem, aby pracovala ve váš prospěch a pomáhala vám dosahovat vašich cílů a přání ve všech oblastech života
 • Výživa těla – základy přípravy raw stravy – základy, tipy a triky přípravy chutných a vyvážených pokrmů syrové/raw stravy (součástí je polévka a hlavní jídlo z BIO surovin, které spolu připravíme a všichni si v rámci oběda sníme)

Součástí workshopu je manuál, kde je popsáno vše podstatné tak, abyste se ke všem probraným oblastem mohli kdykoli vrátit a připomenout si je.

.

Program:

10–11:00 – cvičební část 1: funkční cvičení pro celé tělo s důrazem na cviky na páteř, karpální tunely, správné držení těla a celkovou sílu a pružnost šlach a kloubů

11–13:00 – společná příprava raw oběda (BIO polévka a hlavní jídlo) a vysvětlení principů a základů přípravy syrové stravy

13–14:00 – poznání základního nastavení mysli pro tvořivý spokojený život

14–15:00 – cvičební část 2: dokončení cvičení z dopolední části a převzetí základního posilování s vahou vlastního těla takovým způsobem, abyste je mohli cvičit kdekoli bez posilovacích strojů a činek

15–16:00 – vysvětlení principů a způsobů detoxu těla spolu s jejich bezpečným pravidelným používáním

.

Témata workshopu:

 • Bolí vás vaše tělo – záda, klouby, svaly? Ukázky a vysvětlení série cviků na celé tělo s koncentrací na zdravou páteř.
 • Jak změnit a odlehčit jídelníček – Jarda vysvětlí a zodpoví vše podstatné ohledně principů živé/raw stravy, kombinace potravin, atd. přirozené pro lidský organizmus.
 • Jak očistit svoje tělo a proniknout do tajů pravidelné detoxikace organismu. Co je vodní, suchý a kaskádový půst, jak na šťávové očistné kůry, očistu střev a kombinaci všech těchto technik.
 • Jak změnit svůj současný stav (váhu, zdravotní stal těla), vytvořit si svůj životní styl a nový život.
 • Jak nastavit myšlení a zaměřování pozornosti, abychom nasměrovaly náš život tím správným směrem.

CVIČENÍ NA WORKSHOPECH 19.08. A 26.08­. I SPOLEČNĚ PŘIPRAVOVANÉ MENU SE LIŠÍ

.

ORGANOZAČNÍ INFORMACE

REGISTRACE NA WORKSHOP: v pondělí 26.08.2019 od 09.30 do 10.00h v místě konání.

Možnost prodloužení pobytu na farmě ZAHRADA ŽIVLŮ po účasti na víkendových kurzech.

.

UBYTOVÁNÍ PRO ZÁJEMCE SE VZDÁLENĚJŠÍCH MÍST:

1.) Pro pohodlí – v příjemném prostředí Pensionu SLUNKO na úpatí Krkonoš v Lánově u Vrchlabí (Prostřední Lánov 86) ve 2.l. pokojích s vl. příslušenstvím. Účastníkům je k dispozici také soukromý udržovaný přírodní park se svými zákoutími a lesem. Pension je v přímé blízkosti Energetických lázní a Zahrady živlů.

Cena ubytování je Kč 450,– (€. 22,00) /os./noc

Pokud máte zájem o ubytování v 1l. pokoji a kapacita pensionu to umožňuje, jeho cena bude činit Kč 750,–/os/noc.

2.) Pro hluboké a přímé propojení se se silou místa a také pro milovníky pro dobrodružství – ubytování ve vlastních spacácích na karimatkách přímo v prostorech Energetických lázní a Zahrady živlů. K dispozici je dle vlastního výběru tato místa:

 • dřevěná chaloupka
 • podkroví koňské klubovny
 • teepee
 • bydlení ve velkém seníku „nad oslíkem“

Všechna místa mají k dispozici dřevěné rošty s matracemi. K přenocování je třeba vlastních spacích pytlů. Po dobu Vašeho pobytu bude Vámi vybrané místo rezervováno pro Vás. Sociální zařízení a sprchy jsou k dispozici na několika místech farmy-zahrady. Konkrétní místo k přenocování doporučujeme zvolit na místě na základě vlastních pocitů. **Cena ubytování je formou vašeho daru, čili oceněním toho, co vám prostor dal a co cítíte, že mu chcete dát vy. Vhodné i pro dobrodružné pobyty s dětmi.

Vaše preference ubytování nám prosím komunikujte mailem do přihlášky.

Délka pobytu a doba příjezdu na základě dohody.

.

DOPRAVA Autem – parkování přímo u pensionu či na farmě. Autobusová doprava z Vrchlabí do Lánova.

SPOLUJÍZDA:

 • Pokud cestujete z větší dálky autem a máte zájem podělit se o cestovní náklady a společnost s dalším pasažérem, kontaktujte nás a my Vás projíme s případným zájemcem.
 • Pokud plánujete cestu z větší dálky dopravními prostředky a máte zájem o spolujízdu autem, kontaktujte nás a my Vás propojíme s případným účastníkem, jež jede z Vašeho směru autem.

.

CO S SEBOU: Doporučujeme vzít si s sebou na workshop pohodlné oblečení, deku, karimatku, oděv pro teplé i studené počasí.

Doporučujeme účastníkům kurzu, aby minimálně ve dnech bezprostředně kolem kurzu zůstali v klidu a bez náročnějšího programu.

.

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následujícími údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

.

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy Kč 400,– či €. 16,00 z ceny kurzovného Kč 1290,– či €. 52,00 vkladem do banky či převodem.

Doplatek kurzovného a cena oběda Kč 200,– jsou k úhradě v hotovosti při registraci na workshop.

 • Pro členy klubu Inspirala je kurzovné sníženo o 5%, tudíž hradí částku Kč 1.230,– či €. 50,00. Snížení kurzovného se promítá ihned v záloze, tzn., že místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy Kč 360,– či €. 14,00 vkladem do banky či převodem
 • Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.
 • Číslo účtu pro platbu v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.
 • Koordinační kódy pro úhradu z dalších zemí: IBAN: CZ21201000000­02200400091, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo: TĚLO JAKO CHRÁM-26.08.2019 a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo).

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po úhradě zálohy kurzovného – do té doby je vaše místo pouze registrováno a pokud se kapacita semináře naplní mezi vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu a ubytovacích prostor, proto prosíme o včasné zaregistrování.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200,– Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

Další informace najdete v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

**Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007

IT – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY