Inspirála

logo

V JEDNOTĚ ZÁMĚRU NA PODPORU ZEMI A CELKU..

ZVEME VŠECHNY, ABY SE V PONDĚLÍ 05.08.2019 VE 13:00 PROPOJILI PROSTŘEDNICTVÍM JEDNOTY ZÁMĚRU V ENERGETICKÉM KRUHU A PŘINESLI TAK DÉŠŤ DO SIBIŘSKÉHO REGIONU, KTERÝ JE V PLAMENECH.

  • V plamenech se podle úřadů ocitlo 3,2 milionu hektarů lesních porostů, hlavně v nedostupných oblastech Jakutska, Krasnojarského kraje a Irkutské oblasti.
„Situace s lesními požáry na východě Ruska již dávno přestala být místním problémem, stala se celostátní a nyní celosvětovou ekologickou katastrofou,“ varovala ruská pobočka nevládní organizace na ochranu přírody Greenpeace.

Budu tam. Dnes a všechny ostatní dny týdne.

Odpovídám na toto pozvání „ano“ a šířím jej pro všechny, jež se jej chtějí také zúčastnit..

.

Všichni šamané, lidé modlitby, buddhistický svět, reikisté, alchymisté, lidé vědomí a probuzení, lidé zdravého rozumu se propojují, aby poslali DÉŠŤ a LÁSKU na Matce Zemi – Gai. V pondělí 05.08.2019 ve 13:00 a pak všechny ostatní dny nastávajícího týden vysíláme současně velký proud energie a modlitby. Můžeme SPOLU-VYTVOŘIT déšť a uděláme to.

.

„Představujme si, že jsme na Sibiři uprostřed suchých lesů. Vidíme oblohu pokrytou oblaky plnými vody, ze kterých po mnoho hodin padá silný déšť na všechny lesy a louky všude tam, kde je jí třeba. Stojíme uprostřed sibiřské stepi a cítíme, že naše bosé nohy jsou ve vodě, cítíme déšť na naší kůži a vidíme déšť, jak hasí všechny plameny. Z našeho srdce vychází hluboká vděčnost a láska, jež se šíří po celém naše těle a dále po celé Zemi.“

.

Každá starověká civilizace měla své dešťové tance a věděla, že svou vlastní energií ovlivňuje meteorologické události.

Šiřme a prosme, ať se děje to nejlepší.

Srny mají svá těla v plamenech, stromy hoří s neslyšitelnými výkřiky, Země sténá.

Probuďme svou osobní moc a sílu.

Jsme mnohem víc, než nám řekli.

MILUJI TĚ GAIA.

Jitka T.

INSPIRALA

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..