Inspirála

logo

LASKAVÁ STAROST A POMOC OTEVÍRÁ NAŠE SRDCE..

Rozšiřme naši pozornost dál za uspokojení vlastních potřeb a práh našich dveří. Dívejme se kolem sebe. Každý z nás může zmírnit utrpení druhých, každý může pomoci. Mnohá zvířata, specielně ta domácí, jež jsou zde jako důsledek konání člověka, jsou závislá na naší lidskosti, na míře našeho uvědomění, na našem srdci a soucitu v něm a také na schopnosti zvládnout vlastní pohodlnost a přejít tak od myšlenky k akci.

10 minut našeho pohodlí před tv či na telefonu proměněných v misku vody a žrádla přinesenou pod keř kočkám a psům bez domova, odvoz vyřazených přikrývek a ručníků do útulků, podpora divokých zvířat a ptáků v zimě a při letním suchu, respekt v chování k hospodářským zvířatům.

Zajímat se, zda produkty, jež kupujeme, nejsou testovány na zvířatech.

Omezovat konzumaci masa a maso pořizovat v chovech, kde mají ke zvířatům respekt.

Kastrovat a sterilizovat kočky a psy, jež nemáme pod kontrolou.

.

Jsme na začátku věku Vodnáře, přecházíme od „JÁ“ k „MY“. Jsme v éře přerodu našeho vnímání sebe jako oddělené individuality do vnímání sebe jako součásti celku, propojení, spolupráce, sdílení a vzájemné podpory. Je to nezvratný proces naší evoluce.

.

Děkujeme ze srdce za všechny lidské bytosti, jež chtějí vidět a jsou všude tam kde je potřeba.

Pomoc zvířat člověku je součástí jejich evoluce. Pomoc lidí zvířatům je součastí naší evoluce.

Nečekejte, jednejte, pomáhejte!

VŠE JE PROPOJENO..

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..