Inspirála

logo

NECHAT JARO, ABY VZKLÍČILO SKUTEČNOU ŽENU..

Drahé ženy, na vlně dnešní jarní rovnodennosti pojďte spolu se mnou každá zpět do svého nitra, ke své kráse, ke své síle, k propojení se s přírodou a jejímy rytmi… Mluvme méně a více naslouchejme…Tak aby tento prostor mohl být obnoven, zrekonstruován prostřednictvím té nejhlubší esence Ženy – láskyplnosti..

„Nejsilnějším prostředkem ženy je její vnitřní energie, která chrání ji a každého, koho miluje“ pokračuje Mama Maru. "A proto by jsi se měla naučit vcházet do svého vnitřního světa: jen tehdy, když objevíš svou pravou podstatu a esenci, budeš moci využít všechnu svou vnitřní energii. Jsi silná a obdařená velkým množstvím energie a právě z tohoto důvodu patříš do skupiny žen se schopností měnit svět. Přesto máš limit: neznáš se dostatečně a proto se nepřijímáš.

Současná společnost nechce vědět, kdo je opravdu žena a snaží se ji deformovat ode dne jejího narození. Co se dnes učí žena od společnosti? Neopravdovosti, nepravdivosti, skrývat své skutečné pocity, skrývat své názory, maskovat své myšlenky. "Ale dnes ženy dostávají vzdělání, mnohé z nich se stávají skutečnými profesionálkami schopné svobodně vyjadřovat své myšlenky, "poznamenala Kantu.

"To, co říkáš, není vůbec pravda: většina z těch žen pocházejí ze škol mužského charakteru, které narušili a deformovali jejich pravou podstatu ovlivňujíc tak jejich životy a brajíc jim možnost a schopnost vyjádřit svou ženskost. Vlastnosti jako je intuice, tvořivost, umění, city se stále vzdalují z jejich světa. Ve jménu práce často tyto odbornice obětují část své přirozenosti. Je to fenomén industrializované společnosti.

(Z italského vydání knihy Proroctví Curandera H. Mamani přeložila Jitka Třešňáková)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace