Inspirála

logo

PRO ŽIVOT V NOVÉ DOBĚ..

Jak směřujeme stále rychleji k novému paradigmatu Jednoty, i když někteří si myslí, že se děje opak, objevují se různá pravidla bytí, kterých bychom si měli být plně vědomi. Jedním z nich je, jak si vědomě zvolit, kam odtud chceme směřovat na individuální úrovni. Neobjeví se žádná vnější síla, která nás „vybere“, jsme to my, každý sám za sebe, kdo učiní volbu. Jaké základní aspekty potřebujeme znát, abychom si uvědomili svou volbu?

Způsob existence v dualitě se projevuje jako služba druhým. Abychom vůbec mohli sloužit druhým, potřebujeme lidi, kteří jsou buď nevědomí, nebo se nacházejí v nějakých potížích, abychom jim vůbec mohli poskytnout službu. Z toho plyne, že také potřebujeme tyrany a temné bytosti, kteří se snaží, seč mohou nejlíp, udržet druhé utlačené, nevědomé nebo zotročené. To zahrnuje také předávání naší síly „vůdcům“, „spasitelům“ a „Bohům“.

.

Uvědomělá moc vlastního Já je to, kam tato planeta směřuje. Na této planetě se každá individuální bytost stává plně vědomou a schopnou tvořit svou vlastní realitu, není zde žádné posuzování, ani žádná možnost mít moc nad ostatními, nebo aby oni měli moc nad námi. Závoj (nevědomosti) je zcela odstraněn na osobní i kolektivní úrovni. „Fyzičnost“ planety – i lidských těl – je nyní mnohem jemnější a pružnější. Vibrace je mnohem vyšší, a tudíž umožňuje bytostem, aby byly plně probuzené. Uvolňujeme naše uvíznutí v „lineárním čase“ a v prostoru. Jde o zkušenost rozšiřující se fyzické a kolektivní existence. A my si nyní vybíráme vědomě více než naprogramovaně nebo nevědomě.

Bez ohledu na to, co zvolíme, je důležité si zapamatovat, že každý člověk je nesmírně silná bytost. Nikdo nemůže být donucen, aby prožíval realitu, kterou si nezvolil. Současně, během starého paradigmatu, se „vládnoucí síly“ hodně snažily, aby nás jako lidské společenství udržovaly v temnotě, pokud jde o naši pravou podstatu a schopnost „volit“, kam směřujeme jako druh. Namísto toho kormidlují naši „loď“ prostřednictvím médií, náboženství, sociálních a kulturních názorů i vzdělání. Vibračně udržují naše fyzická těla neprostupná (hustá) užíváním těžkých a znečištěných pokrmů, léků a chemikálií v našem jídle i vodě a znečišťováním našeho životního prostředí. Touto cestou mohou „užívat“ naši osobní sílu pro své vlastní záměry. Síla každého člověka je stejná, jen „kdo“ ji používá, se mění.

.

Základy „vzestupu“ (expanze uvědomění):

1. Zvyšujte svou osobní vibraci tím, že zpracováváte svůj strach. Učte se být si vědomi svých myšlenek a vybírat si je vědomě. Znamená to žít v přítomnosti.

2. Zvyšujte svou fyzickou vibraci pomocí častých detoxikačních programů, konzumací čisté vody (bez chemikálií) a jídla s vysokou vibrací.

3. Minimálně 20 minut denně se věnujte tiché meditaci.

4. Choďte často na procházky do přírody a vědomě a z hluboka při tom dýchejte.

5. Uveďte se do rovnováhy a slaďte se se svými těly (fyzickým i jemnohmotnými).

6. Požádejte své vyšší Já, aby se plně vtělilo do vašeho současného fyzického těla.

7. Zpracujte jakékoli myšlenky pochybností a neschopnosti, které se vynoří, když toto čtete.

Užívejte si nádhernou zkušenost plně vědomé volby,

Vaše Inspirala

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..