Inspirála

logo

ÚNOROVÁ SUPERLUNA je úplňkem pořádku a očisty...

19.02. v 16:53 nastává úplněk ve znamení Panny. Blízkost Luny k Zemi dává tomuto úplňku jméno SuperLuna, jež je při pozorování velká a ještě magičtější a silnější, než obvykle. Další podobné se dočkáme v r. 2026. Přílivy, ženy a emoce jsou nadnášeny silou této úžasné Luny, která bude svítit na noční obloze velká a jasná. Tento úplněk navíc spadá do přesné, pedantské a zorganizované Panny. Luna v Panně podporuje všechny posuny týkající se lásky, tudíž nová setkání a také rozchody. Je také skvělým momentem pro starost o sebe, své tělo a vlastní zdraví. Doporučena je očista trávicího traktu. Základním elementem Panny je země, jež v těchto dnech posílí vnímání přítomnosti v realitě, konkrétnost a zakořenění. Také opozice Luny ke Slunci přináší sebepotvrzení, dobré pocity a osobní realizaci. Jsou to momenty, kdy se zvládneme dostat ze zátěží mysli a jejich programů, jež nás blokovaly dlouhý čas.

Konečně naše Země zastavuje předimenzovaný myšlenkový chaos a přemíru slov a chce žít život tady a teď prakticky a konkrétně, jejím záměrem je obnovit zde Ráj.

Ženským archetypem tohoto úplňku je Panna, bezstarostná a sebejistá dívka, jež se pouští do nových projektů s lehkostí a radostně se učí nové věci, bez přílišných obav z porážek.

V tyto dny je doporučeno soustředit se na práci: energetický tok, jež zde nyní proudí, silně podporuje úspěch v pracovní sféře i v oblasti osobního naplnění. Takže pokud máte cíl – třeba změnit pracovní pozici nebo udělat kariérní postup, požádejte o zvýšení platu nebo přesunutí na jinou pracovní pozici, pošlete životopis nebo se pusťte do konkretizace a realizace vašich osobních pracovních záměrů – tento úplněk vám pomůže…

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Co se děje? O současných událostech..