Inspirála

logo

DÁRKY, JEŽ KOMUNIKUJÍ..

Děláte rádi smysluplnou radost? Kouzelné produkty nové generace pro potěšení a radost těla i duše od špičkové italské zn. Erboristeria Magentina jsou tvořeny v souladu se životem a přírodou. Mnoharozměrná italská aroma-terapeutická linie „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ je ideální pro vědomou komplexní péči o tělo i o psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Můžete si vybrat ze čtyřech linií a jejich produktů přímo v našem Inspiralashop.cz či .sk a také z několika dárkových poukazů, jež jsou odesílány spolu se vzorky olejů všech linií a s prospektem. Obdarovaný si pak může vybrat to, co je jeho tělu i duši nejblíže.

Vědomá péče o tělo, čili „vím, co a proč používám pro ošetření a podporu svého těla“ je součástí vědomého způsobu života. Šetrně, přírodně a příjemně omýt, ošetřit a navonět naši kůži a zároveň díky konkrétním směsím esenciálních olejů použitých pro každou čakru harmonizovat naše emoce, pocity i fyzický stav může být revolučním posunem v kompletní péči o sebe, své blízké i své klienty…

Čtyři kouzelné aromaterapeutické čakrové linie:

ESEJCI – barva červená – 1. čakra****, působí na uvolnění napětí ve fyzickém těle, propojuje se zemí a s hmotou, aktivuje vitální sílu a pud sebezáchovy.

ELFI – barva žlutá – 2. a 3. čakra, ovlivňuje trávicí ústrojí, jež uvolňuje a harmonizuje. Zlepšuje komunikaci mezi myslí a srdcem. Pomáhá zpracovat emoce. Podporuje schopnost projevit se, tvořivost i osobní růst.

VÍLY – barva zelená – 4. čakra, podporuje otevření srdce láskyplnosti. Linie je vhodná pro osoby, jež se touží otevřít vztahům a schopnosti milovat. Směs esenciálních olejů skvěle podporuje ženský princip a dává vyniknout ženskosti a smyslnosti. Pomáhá při celulitidě, drenážuje blokovanou lymfu, zjemňuje předmenstruační syndrom. Harmonizuje hormonální problémy, depresi, problémy s kůží, citové problémy. Esence růže a jasmínu doprovází ženu ve všech jejich životních etapách.

ANDĚLÉ – barva modrá- 5. a 6. čakra, přináší uvolnění, harmonii a ochranu. Je specificky vhodná pro „křehká období“, pro stresované, nesmělé a váhavé osoby, pro všechny, kdo mají problémy s usínáním, pro seniory i pro děti. Ideální pro večerní masáž, lehká a jemná jako mávnutí křídel. Výtažky z mandarinky, pomeranče, neroli a heřmánku uvolňují tělo a osvobozují mysli od negativních myšlenek, smutku a melancholie. Podporuje nalezení koncentrace a správných slov, stimulují duchovní aspekt v člověku a uvolňují stres a napětí.

Každá linie poskytuje kompletní řadu produktů pro péči o tělo: malé i velké oleje po koupeli a pro masáž těla, sprchový gel a šampon, tělový parfém, osvěžovač vzduchu pro interiéry i vonné tyčinky…

Produkty jsou tvořeny na základě hlubokých holistických znalostí. Při jejich produkci se pracuje s frekvencí hudby i barev. Na keramických kádích ve výrobě i na hadicích vodu jsou uvedena pozitivní aktivující slova. Voda pro výrobu je energizována polodrahokami – ametysty, růženíny a křišťály.

Záměrem je vytvořit produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.

Vědomá péče o tělo InspiralaBODY

VÍCE O PRODUKTECH, OBJEDNÁVKY a MO a VO CENY v Kč a v €. na:

www.inspiralashop.cz – www.inspiralashop.sk

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace