Inspirála

logo

27.11.2018- setkání ROZKVĚT ŽENY- ZLÍN, Jiný Svět

PODZIMNÍ A ZAZIMOVACÍ SETKÁNÍ PODPORUJÍCÍ KRÁSU, ZDRAVÍ A SEBEVĚDOMÍ ŽENY.. Každá z nás jsme jedinečná a svou vnitřní cestu, barvy, módu, vhodnou stravu i způsoby očisty najdeme jen, pokud se vnoříme do svého nitra, pokud si důvěřujeme a necháme se vést svou duší…

 • Další ze setkání v souladu se čtyřmi ročními obdobími, jež vychází z pro ženy přirozeného propojení se se sebou, mezi sebou, s přírodou a jejími cykly.

Srdečně vás zveme na Inspirálové zvědomující, inspirativní, pečující, smysluplné a naplňující ženské setkání, na němž vytváříme žensky přirozené, vyživující prostředí sdílení a sesterského spojení naplněné pochopením, přijetím a láskyplností.

ŽENSKÁ DUŠE & VÝŽIVA & MÓDA & PÉČE O PLEŤ A TĚLO

ROZKVĚT ŽENY

Kdy a kde:

27.11.2018 – ZLÍN, Centrum JINÝ SVĚT, Osvoboditelů 484

Čas:

 • 16.00 – 18.00 – společné zkoušení dlouhých ženskost zvýrazňujících sukní, bolérek a

  doplňků za podpory módní návrhářky a vizážistek (vstup volný)

 • 18.00 – 20.00 – přednášky (vstupné)
 • 20.00 – 21.00 – volný program, sdílení, dotazy

.

Tématem tohoto setkání je ZAZIMOVÁNÍ, jež je dobou pro zvolnění, zklidnění, zvnitřnění. Je prostorem pro zpracování toho, co jsme v průběhu roku zasadily a sklidily. Postupně necháváme odejít vše již nepotřebné a zatěžující.

Pojďte s touto podporou otevřít své nitro ženství, jeho léčivé láskyplné síle a propojení se se sebou, se svou tvořivostí, divokostí, se svým vnitřním vedením, zkrátka se svou hlubokou ženskou přirozeností.

Pojďte si dopřát prostor pro sebe a dovolit si projevit se.

V tomto bezpečném a něžném prostředí budete mít prostor pro zastavení se, objevení a projevení lásky a respektu k sobě samé, své vlastní krásy a svého potenciálu. Budeme se zabývat nejen ženskou duší, ale také praktickými ženskými záležitostmi jako je péče o pleť tělo, výživa, móda, ženská intimita..

Spojení se základní ženskou esencí přináší vnitřní soulad, vyživení a radost ženě samotné a v následku jejímu partnerovi, rodině a celé společnosti, Zemi a vesmíru.

.

PŘEDNÁŠKY:

VÝJMEČNOST DNEŠNÍ DOBY A NAŠE ZDRAVÍ, EMOCE, POCITY A VZTAHY

Témata:

 • Jak být zdravé a mít dobré a naplňující vztahy
 • Sebeúcta, seberespektování a sebedůvěra v životě ženy
 • Současná doba jako velká příležitost. Krize jako dar
 • Jak se uvolnit z potřeby mít vše pod kontrolou a žensky splynout se základní ženské esenci – láskyplnosti a přijetí a jejich transformačním potenciálem
 • Důvěra versus kontrola – cvičení

.

PŘIROZENÁ PEČE O PLEŤ A TĚLO

Témata:

 • Jak na základy přípravy raw stravy, jak detoxikovat organismus, co je funkční cvičení
 • Základy práce s myslí při udržování váhy
 • Jak působí strava na naše zdraví, pocity a emoce?
 • Jak pečovat o své tělo a tvář? Praktické přírodní tipy pro podzim a zimu..
 • Praktická ukázka péče o pleť pro běžný den
 • Ženská intimita a intimní péče

.

ODĚV JAKO PROJEVENÍ SEBE SAMÉ

„Móda dokáže odhalovat nejniternější lidské pocity. Proto mnoho lidí má lidé tendenci módu odstrkovat a maskovat se tak, aby zapadli a byli neviditelní. Poněvač móda je opravdu moc blízko k jejich duši. Mít svůj styl znamená naslouchat si a mít odvahu ukázat se světu..“
(Jitka Třešňáková)

Témata:

 • Vliv barev oděvu na naše emoce a stavy
 • Kouzlo dlouhé sukně
 • Ženská energie ukrytá v sukni
 • Jak nosit sukně, co si obléct k dlouhé sukni – praktické tipy

PROSTOR PRO TANEC, SPOLEČNÉ ZKOUŠENÍ SUKNÍ, MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO

MOŽNOST POŘÍZENÍ DÁRKŮ PRO RADOST SOBĚ I DRUHÝM.

.

Příspěvek : Kč 490,– či €. 20,00

Rezervace Vaší účasti je platná ode dne obdržení úhrady příspěvku.

ČLENKY INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% (Kč 460,– či €. 19,00)

.

Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky. IBAN: CZ21201000000­02200400091 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo ROZKVĚT-ZL-11.2018 a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo) .

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky. Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno přijetím úhrady příspěvku.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 944 482007
IT – 0039 338 2218605

.

Júlia Borčinová je profesionální praktikantka Mayskej břišní masáže – Arvigo Techniques of Maya abdominal therapy. Jsem neúnavnou objavitelkou postupů pro zlepšování zdraví a kvality života. Inspiruji a učím ženy, jak prostřednictvím starostlivosti o své ženské tělo a duši objavovat svou vnitřní sílu, tvořivosť a lásku k sebe a být tak v živote šťastnejšími.

.

Blanka Šimůnková studovala Školu životního stylu , pracovala v kosmetickém salóně, zabývala se módou a je jednou ze zakladatelek Centra osobního rozvoje Arkána ve Zlíně, jež již téměř deset let pořádá přednášky, semináře a koncerty. Je dlouholetou badatelkou v oblasti přirozené péče o tělo a duši.

.

Jaroslav Pochop je certifikovaný výživový, nutriční a detox specialista, fitness a lifestyle kouč. Kromě vlastních aktivit spolupracuje s pražskou klinikou Esthesia, kde vede projekt programů redukce váhy a očisty organismu. Je bývalým šéfkuchař em prestižní raw restaurace a nyní lektor přípravy raw stravy nejen ve známé pražské škole vaření Laboratorio. Témata zdravého a pružného těla, výživy, očisty a dlouhověkosti a jeho přístup dělat vše nejlépe, jak umí, vedou Jardu ke kontaktům a návštěvám odborníků z celého světa. Více se o Jardovi dozvíte zde: www.jaroslav-pochop.cz

.

Jitka Třešňáková je hledačkou a průvodkyní na cestě k vnitřní svobodě a světlu, do nitra srdce, k vlastní duši, k ženské esenci. Zvědomuje aspekty života. Deset let byla módní návrhářkou předních českých a slovenských zpěváků, byla majitelkou módního salónu. Se svými kolekcemi se zúčastnila mnoha módních přehlídek v ČR i v zahraničí. Téměř třicet let vědomě bádá a studuje vnitřní svět a jeho propojení se světem vnějším. Propojuje s energií srdce a radosti a pomáhá objevovat vnitřní krásu a Boha uvnitř v nás. S tímto záměrem provádí uvolňováním bloků, strachů a starých schémat a vzorců, ať již na kurzech a work-shopech či při individuálních setkáních. Je lektorkou Metamorfní techniky a dalších sebe-rozvíjejících programů. Založila mezinárodní asociaci Inspirála, spolupracuje s italskou asociací a školou Devachan, kde několik let studovala. Organizuje, píše, léčí a přednáší v Česku, na Slovensku a v Itálii, kde žije.

.

PŘEDÁVÁME VLASTNÍ PROŽITEK

K dispozici budou italské aromaterapeutické produkty linie VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI: italská aromaterapeutická linie pro přirozenou a něžnou péči o tělo: ŘADA, JEŽ KOMUNIKUJE a nese ve svém nitru informaci a dlouhé ženskost podporující sukně zn. InspiralaMODA a její italské doplňky.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

Další organizační informace najdete na www.inspirala.cz a v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: PŘEDNÁŠKY