Inspirála

logo

23.08.2018- PŘIROZENÝ ZD.RAW.Ý ŽIVOT- odpol. workshop- Jaroslav Pochop- Krkonoše

Témata workshopu:

  • Bolí vás vaše tělo – záda, klouby, svaly? Ukázky a vysvětlení série cviků na celé tělo s koncentrací na zdravou páteř.
  • Jak změnit a odlehčit jídelníček – Jaroslav vysvětlí a zodpoví vše podstatné ohledně principů živé/raw stravy, kombinace potravin, atd. přirozené pro lidský organizmus.
  • Jak očistit svoje tělo a proniknout do tajů pravidelné detoxikace organismu. Co je vodní, suchý a kaskádový půst, jak na šťávové očistné kůry, očistu střev a kombinaci všech těchto technik.
  • Jak změnit svůj současný stav (váhu, zdravotní stal těla), vytvořit si svůj životní styl a nový život.
  • Jak změnit myšlení a zaměřování pozornosti, abychom nasměrovaly náš život tím správným směrem.

Odpolední workshop v lůně horské přírody

.

PŘIROZENÝ ZD.RAW.Ý ŽIVOT

aneb

Cesta za zdravým tělem, myslí a duchem

.

Kdy: 23.08.2018, 14.00 – 18.00 hod.

.

Kde: Krkonoše, Pension SLUNKO Lánov (Prostřední Lánov 86) a jeho přírodní park

.

Workshopem vás provede

Jaroslav Pochop

špičkový výživový, nutriční a detox poradce, fitness a lifestyle kouč a šéfkuchař raw stravy certifikovaný u Ekaya Institu of Living Foods USA

Absolvoval základní a pokročilý kurz technik práce s myslí u Silva mind Control USA. Pracoval jeden rok jako šéfkuchař pražské raw restaurace Rawcha.

Nyní vede pravidelně kurzy příravy raw stravy nejen v prestižní pražské škole vaření, italském Laboratoriu.

Specializuje se a pomáhá svým klientům s trvalou redukcí váhy, řešením obezity a očistou těla, a to jak na kurzech, tak v "balíčcích redukce váhy”.

Provádí zájemce tím, jak správně cvičit a jaké techniky používat pro práci s tělem i myslí, protože všechny tyto oblasti spolu úzce spolupracují a určují konečný výsledek. Vše sám spoustu let “žije" a proto ví, že věci, které své klienty učí v dlouhodobém měřítku fungují.

Jarda neučí "dietu na pár měsíců” (i když i tak lze použít), ale životní styl pro zbytek vašeho života.

Jardův osobní příběh:

V roce 2009 se mé zdraví dostalo do fáze, kdy jsem jsem se musel rozhodnout, jestli prožít zbytek života s tabletkami a lékařskou péčí v „přežívajícím“ těle nebo se dát cestou změny celkového životního stylu a věřit, že to pomůže.

Zvolil jsem druhou variantu a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života! Nacházel jsem se v tomto stavu – cca 35kg nadváhy (oproti současnosti) s diagnózami vysokého krevního tlaku a cholesterolu, zvýšeného cukru v krvi s předpokladem pozdější cukrovky, alergie s náběhem na astma, začínající dnou, nespavostí a chronickou únavou, zácpou a mohl bych pokračovat.

Začal jsem se tedy intenzivně zabývat a studovat různé typy výžívových směrů a souvisejících očist organismu, které jsem postupně zkoušel a kombinoval, abych zjistil, co mi funguje a vyhovuje nejlépe. Nedílnou součástí celku a mé denní rutiny se také staly speciální, ale jednoduchá cvičení pro zdravé, pružné a funkční tělo a techniky pro „správné“ nastavení mysli.

Důležitost vzájemného propojení všech těchto oblastí dohromady jako celku, jsem zjistil o něco později a otevřelo mi to další netušené možnosti a zlepšení!

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A JEHO ÚHRADA:

Účastnický poplatek Kč 290,– či €.12,00 je k úhradě v hotovosti při registraci na workshop.

REGISTRACE NA WORKSHOP ve čtvrtek 23.08.2018 od 13.30 do 14.00h v místě konání.

PŘIHLÁŠENÍ SE NA WORKSHOP:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mailem na: info@inspirala.cz následující údaje:

1.Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.

2.Jméno a příjmení

3.Telefon

4.Mailová adresa

5.Bydliště

6.Poznámka

Po jeho odeslání obdržíte potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

DOPRAVA

Autem – parkování přímo u pensionu.

Autobusová doprava z Vrchlabí.

SPOLUJÍZDA: •Pokud cestujete z větší dálky autem a máte zájem podělit se o cestovní náklady a společnost s dalším pasažérem, kontaktujte nás a my Vás projíme s případným zájemcem.

•Pokud plánujete cestu z větší dálky dopravními prostředky a máte zájem o spolujízdu autem, kontaktujte nás a my Vás propojíme s případným účastníkem, jež jede z Vašeho směru autem.

STÁT SE SVOBODNÝMI A ŽÍT SVŮJ ŽIVOT

Podrobné organizační informace:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud jste zaslali přihláškuna tento workshop a svou účas na něm zrušíte, zašlete nám prosím mailovou zprávu. Děkujeme.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: PŘEDNÁŠKY