Inspirála

logo

STRÁŽCE PRAHU...

„My nejsme našimi myšlenkami ani našimi emocemi. Ony jsou naší součástí, takovým indikátorem, jak na tom jsme. Máme v sobě zdroj, jež nás může "osvobodit“ od našich „fragmentovaných já“, jež můžeme mít v sobě uloženy (např. Soudce, Neschopný, Oběť apod.), jež nás udržují v určitých neblahodárných či nesouladných stavech, přímo působí na naše reakce a na naše vnitřní dtavy či nás někdy přímo uzurpují." Všechny tyto naše části mají v tomto čase tendenci se ukazovat. Vyplouvají z hlubin na povrch a rostou, a to ne proto, aby nám ničily naš život, ale aby byly uviděny. Silvano Paolucci přinesl na svých konferencích v italském Miláně téma STRÁŽCE PRAHU, jež je další částí přípravy Školy TERAPEUT NOVÉ ÉRY a Školy proměny s METAMORFNÍ TECHNIKOU..
Jak dostat naše Ego z trůnu nadvlády nad námi do služeb naší Duše, božského respektu v nás tak, aby „pracovalo“ ve službách jejího záměr? Je čas uzdravit náš ženský a mužský princip a naše vnitřní dítě, udělat pořádek v naší mysli a naučit se používat naše ego tak, aby nám neházelo klacky pod nohy a podporovalo záměr naší duše. Je čas ukončit naše vniřní konflikty jakéhokoliv charakteru. Protože pouze pokud se postaráme o opravdový vnitřní mír, může se projevit mír ve vnějším světě.. Všechen nesoulad v našem životě je jen v naší hlavě a vnějšek je toho jen odrazem.
Rozpomeňte si…

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace