Inspirála

logo

18.- 20.02.2022- PROCESY ZA KOMUNIKACÍ - P.Vladyka Praha

Alchymie slova – síla slova a jeho nevědomé působení, jak obrátit proces komunikace tak, aby nám prospíval.

 • Jak se bránit energetickému vysávání a manipulaci
 • Jak vyjít ze scénářů v komunikaci i životě
 • Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolní svět
 • Procesy i jednoduché techniky, které věci v životě změní ..a něco ihned

*O procesech ukrytých za komunikací, které slouží k manipulaci a odsávání energie, a o našich vlastních podvědomých „hrách“ se tolik nepíše. O velké moci podvědomí jnak existuje mnoho knih. Zde získáte zcela konkrétní postupy. Na rozdíl od „normálních“ komunikačních kurzů – zde procházíme jednotlivé skryté zákonitosti a dostáváte konkrétní techniky pro uvolnění a využití této energie.

Dále odkrýváme ukryté podvědomé negativní vzorce pocházející z období dětství a dospívání, které vznikly na bázi komunikace, které nás stále blokují a o kterých většinou ani nevíme. Pak v dospělosti se díky těmto scénářům opakovaně dostáváme do situací které nechceme. (Věta typu: „Proč se mi tohle pořád děje?“ vždy indikuje blokující scénář).

Další oblast kde se sami nevědomě programujeme je náš vnitřní rozhovor, ta nejdůležitější oblast komunikace – sami se sebou, neboť její obsahy či zlozvyky přímo určují jak se bude dále vyvíjet náš život. Uspořádáme-li náš vnitřní rozhovor /nemyslím tím „pozitivní myšlení“ ale hlubší a opravdovější podstatu/, změní se podstatně i náš život a situace kolem nás.

V neposlední řadě se každého z nás dotýká komunikace s okolím, kde se nejedná o slova, ale o to, aby z nás ten druhý (a mohou to být i ti nejbližší) vysál energii po dobrém či po zlém, tedy je potřeba si osvojit obrany proti vysávání. Každé z těchto schémat na kursu podrobně odkrýváme a dostáváte propracované techniky, které toto vysávání od ostatních silným a elegantním způsobem znemožňuje. Pravidelným efektem těchto postupů je vždy zlepšení ve vztazích s lidmi, a to někdy i ihned. Poskytuje i velice reálný postup jak vyjít z bludných kruhů nejen v komunikaci ale i v životě.*

Praktickým seminářem vás bude provázet terapeut a lektor

Mgr. PETR VLADYKA

v programu:

 • Jak přestat ztrácet energii komunikací a „reagováním“ na okolí
 • Slovní indikátory /jak hned poznat nakolik to kdo myslí vážně a podvědomý postoj k věci/
 • Skryté postupy agresívního marketingu a jak se bránit
 • Nejčastější skryté komunikační hry a jak je nehrát
 • Životní scénáře a komunikace, odkrývání scénářového jednání
 • Test 5 nejčastějších miniscénářů, které hrajeme, a protijedy
 • Jak nezáměrně negativně programujeme děti i sebe
 • Obrana proti skryté i zjevné manipulaci
 • Energetické aspekty komunikace (jak z nás ostatní na bázi
 • komunikace skrytě vysávají energii a jak se tomu bránit
 • Elementární nejjednodušší energetické reakce
 • Techniky soustředění energie před náročným jednáním
 • Techniky snižování napětí, práce s kritikou, oceňování
 • Reflexe jako cesta k porozumění i účinná ochrana
 • Jak náš vnitřní rozhovor určuje vývoj událostí
 • Technika komunikační brýle top managerů
 • Dovednost odmítat a techniky říkání NE.
 • Prvky bioenergetiky – nabíjení se
 • Mentální rozhovor

.

Kdy: 18.- 20.února 2022 (Pátek 16–21h, So 9–20h, Ne 9–18h)

.

Kde: studio ARHA, Praha 6, V.P. Čkalova 26 (5 min od metra Dejvická)

(pro mimopražské je možnost ve studiu provizorně přenocovat ve vl.spacáku za popl. 200,– Kč/os/noc – hradí se na místě, k disp. je nově sprcha, lednice, karimatky a čajová kuchyňka, není potřeba hlásit předem)

.

Cena: 2.900,– Kč / cena zahrnuje 25h kurzu, test na podvědomé vzorce/scénáře, desky, uč.materiály, pomůcky, káva, čaj/

Tento kurz není koncipován a vhodný pro děti a účastníky do cca 30 let.

.

PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy kurzovného Kč 900,– či €. 35,00 do banky či převodem. Pro platnost Vaší přihlášky proveďte prosím úhradu zálohy do 7 dnů od přihlášení. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo může být obsazeno.

Doplatek kurzovného v hotovosti při zahájení kurzu.

 • Číslo účtu pro platbu v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.
 • Číslo účtu pro platbu v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.
 • Koordinační kódy pro úhradu z dalších zemí: IBAN: CZ21201000000­02200400091, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo: KOM-02.2022 a jméno a příjmení přihlášeného

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Další organizační informace najdete v rubrice „Podmínky účasti na seminářích“.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156
SR – 00421 949 333509
IT – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY