Inspirála

logo

INSPIRALA A JEJÍ KODEX

Inspirala je mezinárodní asociace, jež šíří vědomý život v každém jeho aspektu. Tvoří most mezi nevědomým a vědomým směrem k probuzení Lásky v sobě a v tomto prostoru. Na této stránce najdete krom zvědomujících informací a motivačních příspěvků také zprávy o produktech pro vědomou péči o tělo a duši InspiralaBODY, o vzdělávání InspiralaVEDY, o vědomém cestování a pobytech InspiralaTOUR, o dlouhých sukních a úžasných italských pončo InspiralaMODA, prostě a jednoduše o všem, co nás baví, co je součástí naší asociace, jejich záměrů a činností.

Zakladatelkou asociace je Jitka Třešňáková, prostřednictvím níž se tento záměr projevuje a jenž díky spojení ve spolupráci dostává stále jasnější formu.

Základní a jedinou motivací je uvědomění si a postupné žití vlastních možností, přirozenosti, krásy a vlastní božské podstaty.

Proto je také část pozornosti věnována rozpoznání a uvolnění omezujících schémat, bloků a přesvědčení tak, aby mohl každý, kdo bude vnímat impulz, rozvinout svůj osobní potenciál a žít život ve vnitřní svobodě, tvořivosti a radosti.

Specifickou pozornost věnujeme kontaktu se sebou samými, otevření srdce a poznání a přijetí principu Lásky, který je naší podstatě vlastní.

Volí takové možnosti, aby byly informace byly přístupny všem – fyzicky přístupná místa, ekonomická přístupnost, šíření informace přes sledované info kanály.

.

„Vše to, co děláme, se děje v úctě, v pokoře, radosti a s radostí a protože toto vše vášnivě milujeme. Naše aktivity a jejich šíření nám působí radost z toho, že věnujeme svou energii a tvůrčí pozornost pro nás smysluplným věcem a z toho, že mají přínos pro druhé, nesouc pozitivní změny postojů, kvality života, nárust radosti a světla. Přístupem, na němž pracujeme, je otevřenost, průzračnost, láska k lidem a ke všemu živému i „neživému“, profesionalita, čestnost a koherence – konání dle toho, co říkáme, komunikace dle toho, co cítíme a co následně rozšiřujeme a prohlašujeme… „

P.S.- mnohému se učíme za chodu ;-)

.

..„Pouze uvolněním blokůa přesvědčení a nalezením vlastní vnitřní čistoty, lásky k sobě a v sobě a ryzosti přeplujeme velké moře bolesti a strádání a otevřou se nám nekonečné prostory radosti nad rámec toho, co známe, místa ryzího světla, pravdy a lásky a poznáme svou podstatu a vlastní vnitřní Božství.“ (Silvano Paolucci)

PŘIPOJTE SE K NÁM

iconZÁZNAM Z ROZHOVORU SE SILVANEM PAOLUCCI

Připravujeme semináře a vzdělávací kurzy..
Knihy jsou úžasným prostředníkem informací. Inspirala podporuje rozšiřování o jejich povědomí..
Pořádáme tiskové konference..
Účastníme se konferencí a přednášek.. (Veletrh ESOTERIKA 2011 v Praze; foto poskytla spol. Felicius)
Seminář s Idou Di Donato v centru Arkana (podzim 2010)

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka