Inspirála

logo

28.04.2019-METAMORFNÍ TECHNIKA II.- prohlub. kurz UVĚDOMĚNÍ- Jitka Třešňáková- PRAHA, Acentrum

aneb CO SE DĚJE V PRENATÁLU. Kurz prohlubuje znalosti a schopnosti v tématu formování a uvolnění bloků.

 • POČETÍ , TĚHOTENSTVÍ, POROD – smysl přirozeného prožitku a vlivy nepřirozeného (umělé početí, problematické těhotenství, císařský řez a další eventuality)
 • Působení kvality prožitků vnímaných dítětem v jednotlivých vývojových fázích těhotenství na charakter, zdraví, formování psychických a emocionálních postojů v průběhu života, praktické příklady.
 • Vlivy na formování základní struktury – matrice budoucí lidské bytosti, na její zdraví, sebedůvěru, reakce na životní situace, množství životní energie, použití vlastního potenciálu.
 • Provázanosti a principy vzniku a vývoje člověka. Souvislosti vývoje člověka na úrovni hmotné (fyzického těla) a nehmotné (vědomí).
 • Jak se v průběhu prenatálního vývoje formuje fyzické tělo, emoce, psychické zdraví a životní vzorce.
 • Prenatální schéma vývoje a systém tělesných čaker.
 • Další možnosti uvolnění bloků a přivedení do plného potenciálu – SCHÉMA POČETÍ.

SEMINÁŘ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O VLASTNÍ ROZVOJ, O POHODU A ZDRAVÍ V RODINĚ, PRO TERAPEUTY, MASÉRY, LÉKAŘE, PRO PRACOVNÍKY S POSTIŽENÝMI OSOBAMI…

Terapeutka a instruktorka metody Metamorfní technika a badatelka v oblasti prenatálního vývoje, uvolnění bloků a práce s energiemi

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

Vás provede prohloubením základního kurzu metody MT

METAMORFNÍ TECHNIKA II. – UVĚDOMĚNÍ

aneb

CO SE DĚJE V PRENATÁLU?

VLIVY PŮSOBÍCÍ NA PRENATÁLNÍ VÝVOJ A NA KVALITU ŽIVOTA.

Kdy: 28.04.2019

Kde: A CENTRUM, PRAHA – Karlín 8, Vítkova 10

MT je výjimečná metoda pro uvolnění negativních duševních vzorců a traumat, strachů a stresů vytvořených v období před početím, při početí, v průběhu prenatálního vývoje a při porodu, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí a kvalitu a kvantitu naší životní energie. Uvolnění bloků zlepšuje zdraví, přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a umožňuje plně využít vlastní potenciál, talenty a tvořivost.

VĚDOMÝ ŽIVOT JE ZÁKLADEM PRO UZDRAVENÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH.

• vliv prenatálního vývoje na kvalitu života

• vliv prenatálního vývoje na porod

• vliv prenatálních traumat na vytvoření pouta mezi matkou a dítětem

• koncept psychosomatiky a psychosomatická mapa souběžného vývoje těla a vědomí

• propojení mysli a těla

• princip shody

• prenatální schéma vývoje a systém tělesných čaker

• úrovně ovlivňované prenatálním vývojem a jejich vztah k jednotlivým fázím prenatálního vývoje (úroveň fyzická, emoční, mentální, chování)

• MOŽNOSTI POTENCIÁLU VLASTNÍ MYSLI A SRDCE


Začátek v neděli 28.04.2019 v 10 h­od., ukončení v 18 hod.

V programu je hodinová pauza na oběd.

Příspěvek za kurz Kč 1.490,– k úhradě předem na účet

Rezervace Vaší účasti na semináři je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného.

ÚČASTNÍCI KURZU OBDRŽÍ TIŠTĚNÝ DOKUMENTAČNÍ MATERIÁL, CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU MT A ČLENSKOU KARTU INSPIRÁLY UMOŽŇUJÍCÍ MIMO JINÉ ZAJÍMAVÉ SLEVY NA DALŠÍ KURZY, SEMINÁŘE A AKTIVITY.

ČLENOVÉ INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO.


PŘIHLÁŠENÍ A ÚHRADA KURZOVNÉHO:

**Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě kurzovného (Kč 1.490,– či €. 60,00) vkladem do banky či převodem. Členové Inspirály mají 5% slevu z ceny kurzovného (Kč 1.420,– či €. 57,00).

Číslo účtu pro platbu v Kč v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.

IBAN: CZ21201000000­02200400091

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy heslo: MT II.-04.2019-PRAHA a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo Inspirály). Pokud se účastníte zároveň také základního kurzu v předchozí den, můžete ´hradu kurzovného provést jednorázově s uvedením hesla: MT I.-II.-04.2019-PRAHA a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo Inspirály)

Přihláška na seminář je platná a Vaše místo je rezervováno po úhradě kurzovného – do té doby je vaše místo na semináři pouze registrováno a pokud se kapacita semináře naplní mezi vaším přihlášením prostřednictvím e-mailu a připsáním zálohy na náš účet, bude vám záloha vrácena v plné výši, nebo se dohodneme na vaší účasti v jiném termínu či na jiném semináři. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu a ubytovacích prostor, proto prosíme o včasné zaregistrování.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Registrace účastníků v neděli 28.04.2019 od 09.30 do 10.00 v prostorech centra.

Strava: V prostorech centra bude k dispozici malé občerstvení – čaj a káva, ovoce, sušenky. Oběd – můžete konzumovat vlastní potraviny, využít dovážkové služby restaurace či navštívit jednu z mnoha okolních restaurací.

Ubytování: Účastníci prohlubovacího kurzu MT II. mohou v prostorách centra přenocovat ve vlastním spacáku či vl.povlečení, za popl. Kč 300,–/os/noc. Jsou k dispozici pohodlné matrace, polštáře, soc. zařízení vč. sprchy, lednice, varná konvice a kuchyňka. Pokud máte zájem o ubytování, vepište do přihláškové formuláře.

Vybavení prostor a co s sebou:

Centrum je vybaveno vlastními podložkami, matracemi i židlemi. Doporučujeme vzít si s sebou na seminář pohodlné oblečení, blok a psací potřeby. Doporučujeme účastníkům kurzu, aby minimálně po zbytek dne po ukončení kurzu zůstali v klidu a bez náročnějšího programu.

DOPRAVA: ACENTRUM se nachází 5 min. pěší chůze od autobusového nádraží a stanice metra Florenc a 1 stanici metra od Hlavního vlakového nádraží. Parkování před centrem bývá v pátek večer a v době víkendu bez problémů.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

K dispozici budou také italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně InspiralaMODA

iconLETÁK KE KURZU ZDE

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY