Inspirála

logo

Individuální aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY

Metamorfní technika je hluboce účinnou metodou proměňující postoje, přesvědčení a reakce, uvolňující energetické bloky vzniklé v prenatálním období, mající vliv na kvalitu prožívání současného života. Aplikací této metody tedy odstraňujeme duševní, psychické a emocionální bloky, přeměňujeme životní vzorce a navracíme stav ošetřovaného do jeho plného potenciálu zdraví, životní energie a schopností.

 • Pro podporu své cesty k sobě samým a k plnohodnotnému prožívání Vašeho života můžete využít možnosti INDIVIDUÁLNÍCH TERAPIÍ s lektorkou a terapeutkou Metamorfní techniky a šiřitelkou této metody v Česku a na Slovensku Jitkou Třešňákovou.
O individuální možnosti aplikace Metamorfiky, neboli jemné motýlí masáže, se více dozvíte otevřením celého článku..

Individuální terapie MT může být optimálním prostředkem pro základní přenastavení, proměnu a transformaci postojů, přesvědčení, reakcí i fyzického a psychického zdraví. Je také vhodným způsobem pro seznámení se s metodou MT a třeba mezičlánkem pro následné absolvování základního kurzu MT.

Ceny individuální terapie a konzultace:

 • Aplikace MT (60min.)+ 10 min. konzultace: €. 50,00 (Kč 1.300,–)
 • Konzultace (terapeutka pracuje v rozšířeném stavu vědomí): €.50,00 (Kč 1.300,–)
 • Aplikace MT (60min.) + konzultace (30min.): €.70.00 (Kč 1.900,–)
 • Aplikace MT (60min.) + konzultace (60min.): €.80.00 (Kč 2.200,–)
 • Základní cyklus aplikace MT (10 aplikací, 60min./jedna aplikace): €.440,00 (Kč 11.000,–) včetně 60 min. konzultace

Pro individuální aplikaci MT u Jitky Třešňákové můžete využít buď osobní setkání či aplikaci na dálku.

PRO OSOBNÍ FYZICKOU APLIKACI jsou k dispozici dvě místa, jedno na Moravě a jedno v Čechách. Na Moravě jsou to Napajedla u Zlína, kde jsou pro individuální aplikaci MT vyhrazeny úterky a čtvrtky. V Čechách je to Praha Florenc, centrum Avasa, vždy jednou měsíčně úterý a středa.

APLIKACE NA DÁLKU je naprosto plnohodnotnou formou aplikace MT. Mnoho lidí dokonce sdílí, že proces při aplikaci MT na dálku je více vnímatelný, neboť jejich pozornost není tříštěna osobní přítomností druhého člověka a fyzickým dotykem.

Vhodnost častosti aplikací je stejná, jako u fyzické aplikace.

Časová disponibilita je na domluvě a je lépe možné ji přizpůsobit potřebám klienta..

OSOBNÍ FYZICKOU formu aplikace i aplikaci NA DÁLKU je možné mezi sebou kombinovat.


Program „CYKLUS PROMĚNY“

Aplikace Metamorfní techniky s programem „CYKLUS PROMĚNY „ umožňuje cenové zvýhodnění pro ty, jež se rozhodnou projít základním transformačním cyklem deseti aplikací MT.

Častost aplikací vhodná pro dospělého pracujícího jedince je max. 1× týdně. U lidí v rekonvalescenci či u dětí je možné aplikovat MT častěji.

10 aplikací(60 + 10min./jedna aplikace) = Kč 11.000,– či €.440,00 včetně 60 min. konzultace

1.– 8. aplikace za Kč 1.300,– = celkem Kč 10.400 + 9. a 10. aplikace a 60min. konzultace v ceně „Cyklu proměny“, tedy bez finanční úhrady . Cena celého cyklu má 30% zvýhodnění oproti jednotlivým aplikacím

Při jednorázové úhradě „Cyklu proměny“ je uplatněno cenové zvýhodnění o dalších 10%, tedy Kč 9.900,– či €. 400.

Plná cena 10 aplikací a 1 konzultace je Kč 1300,– x 10 = 13.000,– + 1.300,– konzultace = Kč 14.300,– či €. 550,00.

Při aplikaci programu „Cyklus proměny“ více členům rodiny možné další cenové zvýhodnění.


APLIKACE METAMORFNÍ TECHNIKY NA DÁLKU

je možností, jež můžete využít, ať jste v kterémkoliv místě na Zemi. Má stejný průběh a účinky, jako kontaktní aplikace MT. Klienti popisují přímo v době aplikace vjemy na fyzické, psychické i emocionální úrovni, někomu se vyplavují obrazy či pocity, jež jsou procesem sami zpracovány a uvolněny…

Aplikace na dálku může být součástí sekvence aplikací, kde je možné alternovat aplikaci kontaktní s aplikací na dálku. Je také možné provádět celou sérii aplikací MT na dálku.

 • Aplikace MT na dálku (60min.)+ 10 min. konzultace: €. 40,00 (Kč 1.000,–)
 • Konzultace přes Skype/Messenger 60min.(terapeutka pracuje v rozšířeném stavu vědomí): €.40,00 (Kč 1.000,–)
 • Aplikace MT na dálku(60min.) + konzultace přes Skype/Messenger(30min­.): €.50.00 (Kč 1.300,–)
 • Aplikace MT na dálku(60min.) + konzultace přes Skype/Messenger(60min­.): €.60.00 (Kč 1.500,–)
 • Základní cyklus aplikace MT na dálku (10 aplikací, 60min./jedna aplikace): €.300,00 (Kč 7.500,–) s bonusem 60 min. konzultace přes Skype/Messenger

INDIVIDUÁLNÍ KURZ METAMORFNÍ TECHNIKY

Máte-li zájem o individuální předání praktických i teoretických znalostí týkajících se metody MT tak, abyste ji mohli provádět sobě a druhým jak v rodině, tak terapeuticky, je možné dohodnout kurz pouze pro vás.

Způsob absolvování individuálního kurzu je možné rozdělit na několik částí, např. 2 dny po 4–5 hodinách apod.

Je také možné absolvovat individuální kurz OnLine formou, a to buď jednorázově, nebo rozdělením do několika částí, např. 4 večerů po 2hod. apod.


Kontakt pro individuální terapie a kurzy:

e-mail – info@inspirala.cz

Tel. kontakt pro volání či sms:

 • Z České republiky a ze Slovenska – 00420 776 089 156
 • Z Itálie – 0039 338 2218605

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Terapeutické ošetření MT