Inspirála

logo

JARNÍ ROVNODENNOST JE SVÁTEK SVĚTLA

Dle přírody a astrologie začíná nový rok až jarní rovnodenností, tedy 20.03.2022 v 16­.33. Tímto momentem také vstupujeme do Berana, prvního znamení zvěrokruhu. Přichází impulzy k rozhýbání se, k pohybu. Letošní oslava jara je ovlivněná také úplňkem ve znamení Panny, který nastal v pátek 18.03.2022 a přinesl sebou uvolnění iluzí. A to na všech úrovních vztahů. Růžové nebo jinak zbarvené brýle, přes něž jsme viděli druhé, se vyjasnili a my je nyní vidíme takové, jací opravdou jsou.

Za jarní rovnodennosti, ve dnech 20. – 22. 03. 2022, bude planeta Země procházet energetickým portálem. Tato situace se opakuje jednou za 26.000 let. Planeta se na tento významný den připravuje.

Její vibrace – Schumannova rezonance proto velmi kolísá. To pociťují všechny živé bytosti, rostliny, zvířata i lidé. Je to nepříjemné, zátěžové, ale pro planetu velmi důležité období.

Až planeta projde energetickým portálem, začne nový věk. Jaký bude? To záleží také na nás všech.

S jak vysokou vibrací planeta do portálu vstoupí, tak velký bude její vývojový skok. Čím bude vibrace vyšší, tím lépe bude v budoucnu na zemi. Planeta sama o sobě již vysokou vibraci má, ale lidé svými negativními emocemi, postoji, náladami, slovy a činy, tuto vibraci velmi snižují. Protoje velmi důležité, abychom každý převzali zodpovědnost za sebe a za vše, co do svého okolí vysíláme. Dobrá náladá, důvěra v sebe i v život, pozitivní myšlení, kladné uvažování o budoucnosti, propojení se svým srdcem. Toto nejvíce pomůže jak planetě a lidstvu jako celku, tak to má zároveň velký význam má pro každého z nás.

Kdo se v tomto období udrží ve vyšších pozitivních vibracích, tomu se život dle toho uspořádá. Přijdou pak do života nové pozitivní možnosti, problémy a starosti odplynou, najde se pro ně řešení. Je to velká příležitost, která se nebude opakovat. A tak i když kolísání Schumannovi rezonance jitří psychiku, spouští deprese, a celkově oslabuje nervovou soustavu, stojí za to se nad tím zamyslet, a pokusit se to překonat. Pro sebe, i pro náš lepší svět…

.

JARNÍ ROVNODENNOST Z POHLEDU DÁVNÝCH KULTUR

Jarní rovnodennost, svátek Alban Eiler ( „Světlo Země“), je oslavován 21. března, kdy den a noc jsou v dokonalé rovnováze. Je to moment, kdy celá příroda nese poselství obnovy a probuzení po dlouhých zimních nocích.

Jarní rovnodennosti oslavuje návrat jara a života. Je to oslava úrodnosti půdy. Jarní rovnodennost poukazuje na moment ve spojení kosmické symboliky související s probuzením přírody; to souvisí s tématem spojení mezi mužským božstvím, patřícím ke Slunci a ženským božstvím spojeným se Zemí a s Měsícem. Bůh Slunce se spojí s mladou Bohyní Země. V tento den se na kopcích zapalovali rituální ohně a podle tradice čím déle hořely, tím plodnější byla Země. V tomto období byla obvykle zavlažována pole.

Alban Eiler je doba znovuzrození, nových projektů, je to doba, kdy můžeme realizovat ty sny, které se zrodily v chladném období.

Je to dobrý čas k otevření se citům a k jejich prožívání v jejich plném rozsahu. Znovuzrodit se s přírodou a splynout s Matkou Zemí, oslavovat a radovat se ze života, který rozkvétá a projevuje ve všech jeho formách.

Posvátná rostlina jarní rovnodennosti je jetel, spojený s triskelem, posvátným kolem.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

Jitka a Gregg Braden poprvé prezentují české a slovenské vydání Greggovi knihy Smysl změn 2012 a další vývoj Země, vydané v koedici nakladatelstvím Eugenika a MacroEdizioni.

Jitka a Gregg Braden poprvé prezentují české a slovenské vydání Greggovi knihy Smysl změn 2012 a další vývoj Země, vydané v koedici nakladatelstvím Eugenika a MacroEdizioni.

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace