Inspirála

logo

ROK 2022, ROK VODNÍHO TYGRA

„Uskutečňujte své ideje a plány, právě Teď.“

  • Rok vodního Tygra začíná podle čínského kalendáře 01.02.2022 Obecně bude přát dokončení dlouho odkládaným snům a plánům.
  • V roce čínského vodního Tygra bychom ze sebe měli vydat to nejlepší, abychom překonali překážky a zlepšili svoje nastavení a životní podmínky. Rok 2022 bude rok změn! Je tím pádem vhodná doba pro všechny ty, kteří se chtějí zbavit ran minulosti, vyléčit se a začít znovu.
  • Jaký bude tento rok a co nás čeká?

Rok vodního Tygra začíná 1. února 2022 a jeho vláda končí 21. ledna 2023, kdy ho na pomyslném trůnu vystřídá Zajíc. Na rok 2022 se připravte na pořádnou horskou dráhu. Téměř každý bude muset vynaložit hodně sil a energie. Ale bude to stát za to. Hned 1. února přebírá nadvládu podle čínského horoskopu Tygr, přesněji vodní Tygr. Kdo se vynaloží pozornost a vyčistí a uzdraví bolístky z minulosti, zlepší svůj život. Vlastní snahou tak docílíme výrazného pokroku.

.

Energie a spontánnost roku 2022

Rok 2022 bude pro všechna znamení zvířat čínského horoskopu hodně hektický, ale má to své výhody. Všechny osobní zkoušky a výzvy, které překonáme a zvládneme, ponesou ovoce ještě mnoho let po té. Odměnou nám bude velký příliv energie, hravosti a spontánnosti. Chuť začít znovu, prozkoumat nové příležitosti a možnosti doslova nasaje celou společnost. Tak se otevře nová éra. Nenechejme se odradit ani případnými malými osobními neúspěchy, dosažení cílů přijde skrze důvěru v daný proces, důslednost a vytrvalost. Uvidíte sami, že rok 2022 bude nakonec hodnotit jako velmi úspěšný.

.

Divoká jízda Tygra

Odvážné akce budou vévodit celému roku 2022. Tygr je odvážný, silný a umí pohnout vším, co si zamane. Jeho energie je naprosto protichůdná Buvolu. Ten vládl v loňském roce. Možná bychom mohli trošku zavzpomínat. Většina lidí se zatnutými zuby spíš jen čekala, až zákazy a příkazy skončí. Zábavu si užil jen málokdo, spíš to bylo o tvrdé práci na různých úrovních. S vodním Tygrem přijdou konečně změny.

.

Co přináší roku 2022 voda?

Element vody vnáší kreativitu, otevřenost i citlivost a vnímavost. Všimněte si vody v přírodě. Umí si vždy najít cestu a i oheň uhasí. Není to o tom, že neuděláte žádnou chybu, nevyhnete se rozbouřeným emocím, ale určitě si do sytosti vychutnáte divokou jízdu. Rok 2022 promění mnoho snů v realitu, dokonce i těch nerealizovatelných či nesplnitelných. Držte své ego na uzdě a naslouchejte své intuici.

.

Detailněji rok 2022 v životních sektorech i u jednotlivých znamení

Práce a finance

Originální nápady, oživení nefunkčních projektů, nové příležitosti a netušené možnosti, tak se by se dala tato oblast pro rok 2022 charakte­rizovat. Obzvlášť se bude dařit lidem, kteří pracují se slovy a texty. Snažte se ale většinu svých záměrů zrealizovat v první polovině roku, ta nese větší dynamiku a úspěch je téměř zaručen. Bude to chtít nebát se, trošku zariskovat a dovolit si přiznat i nějaké ty chyby a poučit se z nich. Pokud budou záměry čisté, podaří se.

Budeme také svědky nových objevů a technických vymožeností. Je důležité neutrácet za nesmysly a nereagovat unáhleně co se týká financí a práce s nimi. Pracovně na tom budou nejlépe Vepři, Zajíci, ale i Koně a Draci.

.

Láska, vztahy, síla, akce

Tygr je ztělesněním síly, sebedůvěry, svobody, akce. Pevně kráčí a realizuje vše, co mu daný moment přináší – navíc s nadhledem a jistotou. Tygr bývá ale i tvrdohlavý, přehnaně náročný, soupeřivý a podrážděný. Tento rok prověří především naše VZTAHY a EMOCE – nejen ty partnerské, k dětem, členům rodiny, ale i pracovní, přátelské, finanční, k planetě, přírodě, majetku…, a především VZTAH K SOBĚ. Pokud není vztah založený na opravdovosti, lásce, spolupráci, projde transformací nebo bude ukončen.

V mnoha případech je vyžadován náš aktivní vklad energie. Podívat se do svého nitra, posvítit si na svá zranění a uzdravit je. V tomto bude tento rok nekompromisní. Ať nám kvete láska k sobě, věřme svým pocitům a intuici, vážme si své síly, zkušeností, ctěme a pečujme o prožité rány, jizvy a traumata. Upřímný a láskyplný vztah k sobě je naprosto klíčový!

.

Rok 2022 podporuje mezilidské vztahy.

Jakoby někdo mávne kouzelným proutkem, a chamtivost, vypočítavost a sobeckost začnou mizet. Nebudeme si tolik všímat rozdílností v názorech a tím budeme držet více při sobě. Dlouhodobé vztahy se utuží, stejně jako rodinné vazby. Mezi partnery sice nebudou hádky tak časté, ale o to výraznější. Pozor si dejte hlavně na žárlivost. Pokud jste sami a letos si najdete nového partnera, je třeba nechat zamčené růžové brýle někde hluboko v trezoru. Prohlédnutí iluzí by mohlo dost bolet.

.

Láska u jednotlivých znamení V lásce se bude hodně dařit Buvolům, Tygrům, Opicím a Ovcím. Skvěle budou komunikovat i Koně a Hadi. Záletům by se měli vyhnout obloukem Zajíci a Vepři. A když už je rok Tygra, tak s nimi budou po milostné stránce nejvíce vycházet Draci, Koně, Psi a Vepři.

.

Zdraví

Rok 2022 si nejvíce zasedne na ledviny (vztahy). Abychom předešli komplikacím, je dobré dodržovat pravidelný pitný režim, zařadit zdravou stravu a více se věnovat prevenci. Omezme i komunikaci pod stresovou zátěží a nesnažme se stihnout vše a naráz. Samotní Tygři mohou mít i problémy se žlučníkem či játry. Trávící potíže hrozí Psům a Kohoutům, proto by se vymanit z negativních myšlenek. Opicím, Hadům a Drakům může rychle vyprchávat životní síla a tak by se konfliktům měli vyhýbat jako čert kříži. V opačném případě by se to podepsalo na jejich psychickém zdraví. Vytrvalost, odvaha a odhodlání jsou přesně ty energie, které na nás všechny vodní Tygr přenese.

.

SUMA SUMÁRUM…

Rok 2022 je rokem Vodního tygra, který je jednou za 60 let. Rok tygra je o velkých změnách. Ty změny budou rychlé, stejně jako tygr. Jednou nahoře, jednou dole. Jednou doprava, podruhé doleva. Nezapomeňte dýchat a prožívat. Tento rok podporuje riskování a dobrodružství. Tygr na nic nečeká. Přeměňuje sny v realitu. Proto následujte dobře svou intuici. Někdo může vydělat, někdo taky prodělat. „Jet na tygrovi“ znamená ovládat, řídit a cíleně nasazovat svou sílu. Rok tygra přináší změny a nové nápady. Vybízí také k boji za to, co cítíte v srdci. Kdo cítí bezpráví, dokáže se vymezit. Celkově je to rok pro změnu kariéry. Tygr je spojen s jangovou (mužskou) energií. Voda je spojena s emocemi. Můžeme být citliví. Pozor na úzkosti, strachy, hněv, bolesti a zklamání. Voda je ale také extrémně silná přírodní síla. Dokáže obejít jakoukoli překážku, vyhladí ostré kameny do lesklých oblázků. V Číně je tygr symbolem panovnické moci, je také považován za strážce lovu, ochraňuje zesnulé na poslední cestě, bojuje s démony. Tygr je považován za šamanské zvíře, které dokáže vidět duchy. Důležité bude řídit se svou intuicí a běžet tygřím tempem za svými nejdivočejšími sny. Připravte se tedy na pořádně divokou jízdu.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Inspirace