Inspirála

logo

PROMĚNA POSTOJŮ DÍTĚTE PO APLIKACI METAMORFIKY

U dětí jsou procesy harmonizace celé jejich struktury a systému prostřednictvím aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY poměrně rychlejší, než u dospělých, kteří již mají vyvinutý mentální aspekt. . Děkujeme absolventce kurzů a terapeutce Metamorfní techniky Lence Poborské za její nadšené sdílení z procesu aplikace METAMORFNÍ TECHNIKY malému klientovi: „Ráda bych se s vámi podělila o příběh jednoho klučiny, který je v předškolním věku. Je to pro mě tak silný zážitek, že i teď, když to píši, jsem velmi dojatá ❤.“ Dále Lenka sdílí: "Rodiče malého Dominika se na mě obrátili v zoufalství. Pět let řešily problém, kdy Dominik odmítal chodit na toaletu. Veškerou potřebu dělal do oblečení, do vany. Jen ne na záchodě.

Za ty roky podstoupili různá vyšetření v nemocnicích, chodili k psychologům a bohužel jim vůbec nic nepomohlo. Vše se samozřejmě podepsalo ve školce, kdy si s ním děti nechtěly hrát.Rodiče chodili skoro denně na kobereček, že tohle není možné. Umíte si představit, jaký stres to musel být. Hlavně pro Dominika.

S Dominikem pracuji druhý týden, kdy jsme se po dohodě s rodiči shodli na intenzivních Metamorfních masážích a to 3× týdně.

A teď, druhý týden, po čtvrté aplikaci? Maminka mi napsala, že byla dojatá, když přišla do školky a učitelka ji chválila Dominika. Že si řekl, že potřebuje na toaletu a potřebu tam opravdu udělal. Nyní je to tři dny, kdy je jak vyměněný. Doslova se jim proměňuje před očima a prožívají nádherné chvíle ❤️. V masážích budeme pokračovat, ale již ne v takové intenzitě.

Velká poklona patří i úžasným rodičům, že se nevzdali a našli tuto cestu. Obzvlášť pak tatínkovi, který byl těmto věcem spíše skeptický❤️"..

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka