Inspirála

logo

12.08.2020- UMĚNÍ CHRÁMOVÉHO TANCE: HOLISTIC DANCE- Ma Prem Anjali- KRKONOŠE, ZAHRADA ŽIVLŮ

CHRÁMOVÝ TANEC – HOLISTIC DANCE neboli TANEC ŠAKTI je jazykem ženské duše, je přirozeným projevem životní energie proudící tělem i celým vesmírem.

 • Tento tanec je rituálem a oslavou ženství v té nejčistší podobě. Přímo podporuje hluboké sebevyjádření, jež je skutečným umění života.
 • Při tomto odpoledním setkání se propojíme skrze magický pohyb a aktivujeme alchymistický klíč posvátných aspektů ženství a energie Shakti – TANČÍCÍ VIBRACI LÁSKY V NÁS..

Zveme vás drahé ženy na odpolední taneční prožitkový work shop…

V náruči českých hor, v bezpečném prostoru Zahrady živlů a kruhu žen se spolu s průvodkyní ženskou transformací a posvátnými ženskými tanci

Ma Prem Anjali

protančíme k prožívání sebe prostřednictvím

UMĚNÍ CHRÁMOVÉHO TANCE: HOLISTIC DANCE

Kdy: 12.08.2020, 15.00 – 19.00hod.

Kde: KRKONOŠE – ZAHRADA ŽIVLŮ, Prostřední Lánov 81, Vrchlabí

.

Na alchymistické cestě tance se prolínají současná věda o těle, energetika pohybu, dech, rituály a cvičení mystických tanců východních zemí napříč historií. Tato léčivá zkušenost nás vede k otevření našeho srdce, spojení s naším lůnem, se Zemí a naší Duší. Prolínají se zde vnitřní cvičení, silové taneční frekvence a inovativní posvátné pohyby. Uvolňuje zastavenou energii a posiluje vnitřní sílu. Tyto mocné pohyby a cvičení otevírají naše těla větší jemnosti, vznešenosti a síle našeho potenciálu.

.

Touhou každé ženy je plně prožít svůj plný sexuální potenciál a stát ve své síle. Ze svého středu ve kterém tančí Shiva a Shakti tanec jednoty budeme vědomě tvořit láskyplný vztah k sobě a k druhým.

.

Skrze náš pánevní portál „jóni“, což v sanskrtu znamená " posvátné místo, či „brána do vědomí Existence" probudíme své ženství a náš tanec života bude naplněný radostí, novou energií. Jóni je portálem do zkušenosti extáze, oddanosti a odevzdání se. Probuzením jóni se vrátíme zpět do svatyně poznání, odkud naše tvořivá síla bude plynout bez námahy do bezmezného potenciálu zdroje v nás. Skrze propojení vnitřních bran srdce a posvátné komnaty jóni budeme moci vynést svou hlubokou lásku a úctu k vlastnímu sebevyjádření na světlo a sdílet jej s ostatními ženami. Staneme se vědomými bytostmi a naše tvořivá energie prozáří každý prostor do kterého vstoupíme.

.

CO OPUSTÍŠ V TOMTO TANCI?

 • UVOLNÍŠ energetické blokády v pánvi a v srdci,
 • UVOLNÍŠ všechno napětí z těla
 • OPUSTÍŠ omezující programy viny a studu
 • PROPUSTÍŠ přesvědčení o sobě, že neumíš tančit
 • ZTRATÍŠ zatuhlost a křečovitost v těle

CO TI TANEC PŘINESE?

 • navrátíš se do VNITŘNÍHO chrámu ženství
 • otevřeš se autenticitě a RADOSTI ve vlastním těle
 • otevřeš brány své POSVÁTNÉ sexuality
 • UKOTVÍŠ se do srdce a propojíš se svou jóni
 • PROPOJÍŠ vnitřního muže se svou vnitřní ženou
 • posílíš svůj STŘED a celé tělo
 • totálně se UVOLNÍŠ do plynutí a tekutosti ženského těla
 • vezmeš si zpět SVOJI SÍLU a tvé ženství se rozzáří
 • tvá DUŠE se rozpomene na esenci, kterou nese pro tento svět
 • nasměruješ se na cestu VĚDOMÉ TVŮRKYNĚ SVÉHO ŽIVOTA!

.

O PRŮVODKYNI:

MA PREM ANJALI (Martina Výborná) prošla mnohaletými zkušenostmi terapeutky, průvodkyně a lektorky v tématech ženství, transformace, harmonizace mužského a ženského principu. Učila se u osvícených učitelů na léčivých pobytech na různých místech Země. Nedávno prožila dva intenzivní měsíce v Indii, ponořená do umění posvátného chrámového tance pod vedením Zoly Dubníkové.

„ Hluboce ve svém nitru cítím, že my ženy jsme nositelkami míru a harmonie na této zemi. Tancem se svou shakti probouzíme svou vášeň k životu, lásku, extázi.“
(Ma Prem Anjali)

.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE: Registrace na workshop proběhne ve středu od 14.30 – 15.00hod. v Zahradě živlů. Program workshopu začíná ve středu 12.08.2020 v 15­.00hod., končí v 19hod.

Ekofarma „ZAHRADA ŽIVLŮ“ v Lánově a její energetické lázně jsou založeny na léčivém potenciálu vody a dalších přírodních elementů a tvořeny dle posvátné geometrie a bio architektury.

.

PŘÍSPĚVEK ZA WORK SHOP Kč 480,– či €. 20,00 vkladem do banky či převodem. Pro členy klubu Inspirala je kurzovné sníženo o 5%, tudíž hradí celkové kurzovné Kč 450,– či €. 18,00. Pro účastnice pobytu ZNOVUZROZENÉ ŽENSTVÍ, jež se v Zahradě živlů koná ve dnech 13.- 16.08.2020, činí příspěvek za work shop Kč 280,– či €. 12,00.

Rezervace Vaší účasti na tanečním workshopu je platná obdržením zálohy kurzovného.

ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Číslo účtu pro platbu v Kč v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. ze SR i jiných států je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky. Koordinační kódy:

 • IBAN: CZ21201000000­02200400091
 • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo „HOLISTIC DANCE-LÁNOV-08.2020“ a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo).

.

UBYTOVÁNÍ:

Pokud máte touhu prožít toto posvátně-taneční odpoledne a nebydlíte nejste místní

1.) Pro pohodlí – v příjemném prostředí Pensionu SLUNKO na úpatí Krkonoš v Lánově u Vrchlabí (Prostřední Lánov 86) ve 2.l. pokojích s vl. příslušenstvím. Účastníkům je k dispozici také soukromý udržovaný přírodní park se svými zákoutími a lesem. Pension je v přímé blízkosti Energetických lázní a Zahrady živlů.

Cena ubytování je Kč 500,– (€. 19,00) /os./noc

Pokud máte zájem o ubytování v 1l. pokoji a kapacita pensionu to umožňuje, jeho cena bude činit Kč 750,–/os/noc. Pro další informace i rezervaci ubytování konaktujte přímo Pension SLUNKO

.

2.) Pro hluboké a přímé propojení se se silou místa a také pro milovníky pro aventůry – ubytování ve vlastních spacácích na karimatkách přímo v prostorech Zahrady živlů.

K dispozici jsou dle vlastního výběru tato místa:

 • dřevěná chaloupka
 • podkroví koňské klubovny
 • teepee
 • bydlení na půdě „nad oslíkem“

Na všech místech jsou k dispozici pohodlné matrace. Sociální zařízení a sprchy jsou k dispozici na několika místech farmy-zahrady. Konkrétní místo k přenocování doporučujeme zvolit na místě na základě vlastních pocitů. Místa k přenocování je možné volne měnit každou noc v naslouchání toho, kam vás pocity vedou..

Cena ubytování je formou vašeho daru, čili oceněním toho, co vám prostor dal a co cítíte, že mu chcete dát vy. Ubytování je k úhradě na místě.

Vaše preference ubytování nám prosím komunikujte mailem do přihlášky.

DOPRAVA: Autem – parkování přímo u pensionu či na farmě. Autobusová doprava z Vrchlabí do Lánova.

SPOLUJÍZDA:

 • Pokud cestujete z větší dálky autem a máte zájem podělit se o cestovní náklady a společnost s dalším pasažérem, kontaktujte nás a my Vás projíme s případným zájemcem.
 • Pokud plánujete cestu z větší dálky dopravními prostředky a máte zájem o spolujízdu autem, kontaktujte nás a my Vás propojíme s případným účastníkem, jež jede z Vašeho směru autem.

Pro konkrétní nabídku / poptávku nás kontaktujte na mailu: info@inspirala.cz. Následně vás propojíme.

.

CO S SEBOU:

Doporučujeme vzít si s sebou dlouhou sukni či šaty ,šátek, deku, karimatku.

.

PŘIHLÁŠENÍ SE NA KURZ:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka (ubytování, strava, spolujízda…)

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku Kč 200,–. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Kontakt:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 949 333 509

.

Na work shopu budou k dispozici italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně a ponča InspiralaMODA.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY