Inspirála

logo

13.- 16.08.2020- ZNOVUZROZENÉ ŽENSTVÍ- Ma Prem Anjali- KRKONOŠE, ZAHRADA ŽIVLŮ

PROSTOR PRO:

 • Zastavení se … zklidnění … uvolnění … uvnitřnění … nadechnutí se léčivé energie přírody.
 • V němž se přesuneme z potřeby kontroly do prostoru důvěry a plynutí, jenž v sobě ukotvíme.
 • Regeneraci své ženskou duše, pro dotknutí se svého těla, pro poléčení svého pánevního dna..
 • Vědomé přijetí svého ženského principu, jeho léčivé láskyplné síly a propojení se s přírodou a jejími živly..
 • Pohyb a tanec, sdílení, hluboké techniky, rituální oheň, léčivé propojení se v ženském kruhu spolu s dalšími ženami a napojení se na sílu Matky Země..

Zveme na jedinečný prožitkový pobyt pro ženy.. .

V náruči českých hor, v bezpečném prostoru Zahrady živlů

.

se spolu s průvodkyní ženskou transformací

Ma Prem Anjali

ponoříme do tématu

ZNOVUZROZENÉ ŽENSTVÍ

.

Kdy: 13.- 16.08.2020

.

Kde: KRKONOŠE – ZAHRADA ŽIVLŮ, Prostřední Lánov 81, Vrchlabí

.

Základním projevem ženského principu v člověku je LÁSKYPLNOST, jež má unikátní sílu transformovat prostřednictvím přijetí, něhy, důvěry, respektu a pokory. Abychom mohly prožívat láskyplnost vůči vnějšku, potřebujeme ji nejdříve naplno prožívat k sobě samým..

V bezpečném a něžném prostředí budeme mít prostor pro zastavení se, objevení a projevení lásky a respektu k sobě samé, pro prožívání své vlastní krásy a svého potenciálu.

Necháme odejít již nepotřebné a zatěžující a vyladíme své nitro na prožívání láskyplnosti, která je základní esencí ženy a přináší vnitřní soulad, vyživení a radost ženě samotné a v následku jejímu partnerovi, rodině…

Lůno každé ženy je portálem k jednotě.

Prostřednictvím našeho původního tvořivého centra, jímž lůno (hara) je, se můžeme propojit s Galaktickým jádrem a dělohou Matky Země. Z tohoto místa čerpáme svou tvořivou sílu. V současné době, kdy se opět Matka Gaia aktivuje a oživuje své sebeuzdravovací procesy, může každá žena nalézt cestu ke své moudrosti, lásce a síle.

Když nalezneme propojení se svým srdcem, dělohou a intuicí, naše mysl se zklidní a otevře se naše přirozené vědění Ženy, která VÍ… Ženy, jež VÍ, jaká je její přirozená esence a jedinečný dar. Taková ŽENA začíná cítit a prožívat sebe sama. Otevře se v ní radostná, vášnivá, životní síla ŠAKTI.

Nasloucháme – li svému lůnu ve spojení s lůnem Země, můžeme si být jisté, že jsme v rovnováze s proudem života, který zajišťuje energii pro naše zdraví, sexualitu, vztahy, práci a umocňuje náš další vývoj pro který jsme se zrodily právě teď na planetu Zemi. Své propojení s dělohou a srdcem prohloubíme prostřednictvím uctění v RITUÁLECH, VIZÍCH, TANCÍCH A MEDITACÍCH.

CO PROŽIJEŠ:

 • Techniky vědomého pohybu
 • Sílu propojení a sdílení
 • Taneční techniky
 • Dechové techniky v propojení se zvukem a dotekem
 • Otevření se hlubokému přijetí a propojení všeho čím jsi
 • Uvolnění a plynutí v totálním přijetí a odevzdání se

CO TI TOTO SETKÁNÍ PŘINESE:

 • Rozvzpomeneš si na přirozené projevy ženského principu
 • Uzemníš se a napojíš se na zemské pole a plné prožití tohoto ve svém těle
 • Naučíš se harmonizovat celý energetický systém
 • Vyživíš své těla i svou ženskou duši
 • Uzřít se a milovat se
 • Odevzdat se životu
 • Odevzdat se muži
 • Odevzdat se do láskyplné náruče Existence…

Prostřednictvím sebe naplňuji hlubokou touhu všech ŽEN

Nyní máme možnost otevřít se mystické moudrosti ženského principu v láskyplném spojení s Velkou Matkou Zemí a začít tvořit Nový život. Otevřít se vyšší frekvenci lásky ve prospěch celé planety a lidstva.

Má vnitřní žena se opět prozáří a navrátí mne i světu ztracenou ROVNOVÁHU, MÍR a LÁSKU

.

MA PREM ANJALI (Martina výborná):

„Na své cestě životem jsem pochopila, že být ženou je nádherný dar. Hluboce ve svém nitru cítím, že my ženy jsme nositelkami míru a harmonie na této zemi. Abych mohla tento dar přinést do svého života je potřeba projít výzvami a otevřít srdce. Propojit se s kořeny svého rodu a napojit se na nekonečný zdroj energie Matky Země. Tuto moudrost jsem plně prožila na cestách za poznáním indiánských rituálů v Mexiku, Guatemale, Ekvádoru, kde uctívání tradic, napojení na Pacha mamu je stále živá. Velké poznání jsem získala v 5 letém výcviku Tantra jógy – Mohendžodára pro ženy, jehož jsem lektorkou. Absolvovala jsem semináře tantry a šamanismu Johna Hawkena, tantrické odzbrojování s Andreu Barnsem – léčení ženské sexuality. Ve výcviku s Ma Anand Saritou jsem prožila hluboké mystérium života a smrti ukryté v ženském lůnu. Prošla jsem školou regresí Míly Lukášové a věnuji se studiu na Ceremoniální škole dle slovanských tradic Zdeňka Ordelta. Další hluboké propojení a rozpomenutí jsem prožila na Hawaji a při prožitcích s Chrámovým tancem v Indii.

Cítím velkou vděčnost za setkání s těmito učiteli a možnost podělit se o mír a poznání ve svém srdci s ostatními ženami. Nalézt Bohyni v sobě a být tím nejlepším, čím může žena pro tento svět být.

.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Program se v daných tématech tvoří spontánním plynutím a je vždy jedinečný.

Registrace na kurz probíhá ve čtvrtek od 16.30 – 17.00hod. v Zahradě živlů. Program kurzu začíná ve čtvrtek v 17.00hod., končí v neděli v 15.00hod.

.

** Místo konání Ekofarma** „ZAHRADA ŽIVLŮ“ v Lánově a její energetické lázně jsou založeny na léčivém potenciálu vody a dalších přírodních elementů a tvořeny dle posvátné geometrie a bio architektury.

.

PŘÍSPĚVEK ZA PROGRAM POBYTU Kč 3.980,– či €.160,00

Záloha Kč 1.980,– převodem na účet, doplatek Kč 2.000,– na místě při registraci na kurz.

Rezervace Vaší účasti na víkendovém workshopu je platná obdržením zálohy kurzovného.

Ubytování a strava nejsou zahrnuty v ceně kurzovného a jejich úhrada proběhne na místě. V případě zájmu si je rezervujte předem při odeslání přihlášky.

Účastnice tohoto pobytu mají také zvýhodněnou cenu tanečního work shopu „UMĚNÍ CHRÁMOVÉHO TANCE“, jímž Ma Prem Anjali provádí v ZAHRADĚ ŽIVLŮ ve středu 12.08.202.

.

UBYTOVÁNÍ:

1.) Pro pohodlí – v příjemném prostředí Pensionu SLUNKO na úpatí Krkonoš v Lánově u Vrchlabí (Prostřední Lánov 86) ve 2.l. pokojích s vl. příslušenstvím. Účastníkům je k dispozici také soukromý udržovaný přírodní park se svými zákoutími a lesem. Pension je v přímé blízkosti Energetických lázní a Zahrady živlů.

Cena ubytování je Kč 500,– (€. 19,00) /os./noc

Pokud máte zájem o ubytování v 1l. pokoji a kapacita pensionu to umožňuje, jeho cena bude činit Kč 750,–/os/noc. Pro další informace i rezervaci ubytování konaktujte přímo Pension SLUNKO

.

2.) Pro hluboké a přímé propojení se se silou místa a také pro milovníky pro aventůry – ubytování ve vlastních spacácích na karimatkách přímo v prostorech Zahrady živlů.

K dispozici jsou dle vlastního výběru tato místa:

 • dřevěná chaloupka
 • podkroví koňské klubovny
 • teepee
 • bydlení na půdě „nad oslíkem“

Na všech místech jsou k dispozici pohodlné matrace. Sociální zařízení a sprchy jsou k dispozici na několika místech farmy-zahrady. Konkrétní místo k přenocování doporučujeme zvolit na místě na základě vlastních pocitů. Místa k přenocování je možné volne měnit každou noc v naslouchání toho, kam vás pocity vedou..

Cena ubytování je formou vašeho daru, čili oceněním toho, co vám prostor dal a co cítíte, že mu chcete dát vy. Ubytování je k úhradě na místě.

Vaše případné preference ubytování nám prosím komunikujte mailem do přihlášky.

Příjezd a ubytování je možné v pátek od 14.00h.

STRAVA

V průběhu kurzu se můžete občerstvit bylinkovými čaji, zdejší pramenitou vodou, kávou, ovocem od zahrádkářů a zdravým snackem.

V rámci vědomého přístupu ve všech aspektech života je pro vaše blaho v průběhu kurzu zajištěna živá strava přímo z pod rukou renomovaného raw chef kuchaře a lifestyl kouče JAROSLAVA POCHOPA.

STRAVA je vyvážená, částečně RAW a s láskou připravovaná, tělo, duši i pozornost podporující, čerstvá, živá, lehká a zároveň sytá.

Chutné a zdraví podporující pietance budou připravovány a vydávány přímo v místě konání kurzu.

Stravování v rámci pobytu začíná večeří ve čtvrtek 13.08.2020 a končí v neděli 16.08.2020 obědem.

Vše BEZLEPKOVÉ, 100% VEGAN a 99% v BIO kvalitě (dle možností).

Možnost úpravy stravy pro alergiky.

Snídaně a obědy raw, večeře veganské vařené.

Zde jsou příklady menu:

Snídaně (raw): např. kaše s ovocem, smoothie z rostlinného mléko s ovocem, ovocný nebo čokoládový chia pudding, apod.

Oběd (raw):

 • polévka: např. hráškový nebo houbový krém, avokádová, rajčatová, okurková, apod.
 • hlavní jídlo: pizza s marinovanými houbami a zeleninou, špagety s různými typy omáček sypané ořechy a bylinami, lasagne plněné rajčatovým a dýňovým krémem, květákové rizoto s hráškem, houbami a bylinkami, apod.
 • dezert: jablečný nebo makový závin s rozinkami, brownies s čokoládou, ořechové košíčky plněné čkokoládovou nebo ovocnou směsí, atd

Večeře (veganské vařené): např. zeleninovo-houbová směs s quinoou sypaná bylinkami a kousky ořechů, indická kari rýže se zeleninou a bylinkami, červená čočka garam masala se zeleninou a bylinkami, hustý asijský miso ramen se zeleninou, houbami, rýžovými nudlemi a opečeným tofu, houbové rizoto ze směsi lesních hub sypané vegan mozarellou a bylinkami, apod.

Cena stravy: Jednotlivé dny:

 • čtvrtek: 180,– Kč
 • pátek: 600,– Kč
 • sobota: 600,– Kč
 • neděle: 420,– Kč

Cena stravy za celý pobyt: Kč 1.500,–

Váš zájem o stravu uveďte prosím do přihlášky. Strava je k úhradě na místě

DOPRAVA: Autem – parkování přímo u pensionu či na farmě. Autobusová doprava z Vrchlabí do Lánova.

SPOLUJÍZDA:

 • Pokud cestujete z větší dálky autem a máte zájem podělit se o cestovní náklady a společnost s dalším pasažérem, kontaktujte nás a my Vás projíme s případným zájemcem.
 • Pokud plánujete cestu z větší dálky dopravními prostředky a máte zájem o spolujízdu autem, kontaktujte nás a my Vás propojíme s případným účastníkem, jež jede z Vašeho směru autem.

Pro konkrétní nabídku / poptávku nás kontaktujte na mailu: info@inspirala.cz. Následně vás propojíme.

CO S SEBOU: Doporučujeme vzít si s sebou na kurz pohodlné oblečení a obuv i do terénu pro teplé i studené počasí, malý polštářek, deku, karimatku, blok a psací potřeby; Pro podpoření tématu setkání doporučujeme vzít si s sebou dlouhé sukně či šaty, pokud možno jedny v bílé barvě.

PŘIHLÁŠENÍ SE NA KURZ:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka (ubytování, strava, spolujízda…)

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

ÚHRADA KURZOVNÉHO:

Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě zálohy kurzovného Kč 1.980,– či €. 80,00 vkladem do banky či převodem.

Doplatek kurzovného Kč 2.000,– (€. 80,00) je v hotovosti při registraci na kurz.

Pro členy klubu Inspirala je kurzovné sníženo o 5%, tudíž hradí celkové kurzovné Kč 3.780,– či €. 152,00, z toho zálohu převodem Kč 1.780,– či €. 86,00.

Číslo účtu pro platbu v Kč v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. ze SR i jiných států je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky. Koordinační kódy:

 • IBAN: CZ21201000000­02200400091
 • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo „ŽENA-LÁNOV-08.2020“ a jméno a příjmení přihlášeného (+ případně členské číslo).

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku Kč 200,–. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Kontakt:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 949 333 509

.

Na kurze budou k dispozici italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně a ponča InspiralaMODA.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY