Inspirála

logo

30.11.- 02.12.2018- prohlubovací kurz METAMORFNÍ TECHNIKA III.- VĚDOMÉ BYTÍ -Jitka Třešňáková- Centrum Arkána, ZLÍN

STÁT SE REŽISÉRY VLASTNÍHO ŽIVOTA – Jemný dotek mocné transformační síly

 • Pobytové setkání pro všechny, kdo jsou přitahováni velkým tajemstvím
BYTÍ A PROMĚNY – TRANSFORMACE se záměrem:
 • rozvinout vlastní možnosti a uplatnit potenciál osobní jedinečnosti
 • naučit se aplikovat MT na dálku
 • uvolňovat bloky a léčit prostřednictvím kvantového pole
 • prohloubit poznání praktických principů a souvislostí vzniku a vývoje člověka, jeho základního nastavení (emoce, mysl a tělo) a charakteru
 • číst chodidlo jako knihu o stavu člověka
 • používat znalosti v praxi života

Terapeutka a lektorka metody Metamorfní technika a badatelka v oblasti prenatálního vývoje, uvolnění bloků a práce s energiemi

JITKA TŘEŠŇÁKOVÁ

provede metodou

METAMORFNÍ TECHNIKA III. – „VĚDOMÉ BYTÍ“

STÁT SE REŽISÉRY VLASTNÍHO ŽIVOTA

od poznání k praxi

Jemný dotek mocné transformační síly

Kdy: 30.11.-02.12.2018

Kde: ZLÍN, Centrum Arkána, nám. TGM 1281


Témata:

 • VĚDOMÍ ČLOVĚKA – Já Jsem Teď a Tady
 • VĚDOMÝ ŽIVOT a jeho všestranný přínos – člověk a přítomný přirozený život = vědomý vztah k sobě, vědomé partnerství, vědomé početí, vědomý porod, vědomá výchova a rodičovství
 • VĚDOMÉ UVOLŇOVÁNÍ BLOKŮ – uvidíte, co dokážete ;-)
 • VYUŽITÍ KVANTOVÉHO POLE MOŽNOSTÍ PRO VĚDOMÉ TVOŘENÍ VLASTNÍHO ŽIVOTA
 • METAMORFNÍ TECHNIKA A JEJÍ APLIKACE NA DÁLKU
 • MEDITACE OČISTY A HARMONIZACE ČAKER A JEMNOHMOTNÝC­H TĚL
 • MT & PRINCIPY VZNIKU A VÝVOJE ČLOVĚKA – PRENATÁLNÍ SCHÉMA- Principy shod vývoje člověka – prohloubení znalostí souvislostí mezi vývojem fyzického těla, energetikou člověka, emocemi, psychickým nastavením a dalšími charakteristikami lidské bytosti.
 • Swedenborgova doktrína

  • aspekt energetický a tvrdé tkáně

  • aspekt mentální a měkké tkáně

  • aspekt emocionální a télesné tekutiny

 • Pohybovat se, dělat, myslet

  • centrum pohybu

  • centrum akce

  • centrum myšlenek a plánování

 • Levá a pravá hemisféra mozku, ženská a mužská část těla – aspekty představující a aspekty ovlivňující ženskou a mužskou součást energie člověka, příčiny a následky disharmonie a harmonizace

Celý vesmír a tudíž také člověk je tvořen z ENERGIE. Ta může mít různé formy a projevy – fyzický stav, mentální konflikt, či duchovní pokrok – a vždy je to energie. Plynutí energie tvoří harmonii, její blokování a stagnace působí disharmonii. Osvojení si funkce těchto principů poznáním i prožitkem a jejich aplikace v životě přináší vědomý přístup k utváření zdraví i nemoci, k harmonii i ke konfliktu na všech úrovních (psychické, emocionální, duchovní i fyzické). Pak už je jen na vás, pro co se vědomě rozhodnete.“ (Jitka Třešňáková o vědomé práci s energií)


KURZOVNÉ: Kč 3.790,– či €. 140,00 k úhradě předem na účet

 • Rezervace účasti na semináři je platná ode dne obdržení úhrady kurzovného.
 • Účastníci pobytu mohou požádat členskou kartu inspirály umožňující mimo jiné zajímavé slevy na další kurzy, semináře a aktivity.
 • Členové inspirály mají slevu 5% z kurzovného (Kč 3600,– či €. 133,00)
 • ÚČASTNÍCI KURZU OBDRŽÍ CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ KURZU MT III. „VĚDOMÉ BYTÍ“
 • Z důvodu individuálního přístupu k účastníkům je počet míst na kurze omezen.
 • Účast na kurze je možná pouze po absolvování základního kurzu MT a prohlubovacího kurzu MT II.- UVĚDOMĚNÍ.
 • TENTO KURZ JE TAKÉ SOUČÁSTÍ PŘÍPRAVY LEKTORŮ METAMORFNÍ TECHNIKY

ORGANIZACE:

Registrace účastníků kurzu je v pátek 30.11.2018 od 17.30 hod..

Program kurzu začíná v pátek 30.11.2018 v 18.00, končí v neděli 02.12.2018 v 16.00.

Časový harmonogram: Pátek 18.00 – 21.00 Sobota 10.00 – 21.00 Neděle 10.00 – 16.00

UBYTOVÁNÍ:

Možnost pohodlného ubytování je přímo v budově, v níž sídlí centrum Arkána, v apartmánech se soc. zařízenním a kuchyňským koutem za Kč 350,– /noc. V případě zájmu si můžete rezervovat ubytování přímo u provozovatele MSI Zlín.

Další možností ubytování je přenocování přímo v sále Centra Arkána ve vlastním spacáku na vlastní kalimatce. Sociální zařízení vč. sprchy je k dispozici na chodbě. Cena tohoto ubytování je Kč 150,–/noc.

DOPRAVA:

Centrum Arkána, nám. T.G.Masaryka čp. 1281 se nachází v budově MSI – 4.budova nad Kongresovým centrem. Před objektem je možné parkovat. Snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží ve Zlíně (cca 15 min. pěší chůze).

STRAVA:

V prostorech centra Arkána bude k dispozici malé občerstvení – ovoce, sušenky, káva, čaje. Můžete zde konzumovat vlastní potraviny. Na oběd a večeři si můžete objednat čerstvě připravené jídlo u dovážkové služby nebo můžete navštívit blízkou restauraci.

Další důležité informace:

Centrum je vybaveno židlemi a dekami. Doporučujeme vzít si s sebou na kurz pohodlné oblečení, domácí obuv, malý polštářek, blok a psací potřeby. Doporučujeme účastníkům kurzu, aby ve dnech před začátkem kurzu, v jeho průběhu a po jeho ukončení kurzu zůstali v klidu a bez náročnějšího programu.

PŘIHLÁŠENÍ SE NA KURZ:

Pro přihlášení se na kurz zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následující­mi údaji:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení o přijetí Vaší přihlášky.

.

ÚHRADA KURZOVNÉHO: Vaše místo na semináři je rezervováno po úhradě kurzovného Kč 3.790,– či €. 140,00 vkladem do banky či převodem.

Členové Inspirály mají 5% slevy z kurzovného, čili hradí částku Kč 3600,– či €. 133,00.

Číslo účtu pro platbu v Kč v ČR je 8886022001/5500, účet je vedený u Raiffeisen BANK.

Číslo účtu pro platbu v €. v SR je 2200400091/8330, účet je vedený u Fio banky.

Při platbě uveďte prosím do textové zprávy pro příjemce heslo MT III.-ZL-12.2018 a jméno a příjmení přihlášeného a případně členské číslo.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

.

Kontakt:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156

SR – 00421 944 482007

.

Na kurze budou k dispozici italské aromaterapeutické produkty VÍLY – ELFI – ANDĚLÉ – ESEJCI a dlouhé sukně InspiralaMODA.

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY