Inspirála

logo

19.-21.01.2018 -SECRETS pro každý den- Mgr.Petr Vladyka -Praha

SECRETs PRO KAŽDÝ DEN + MATERIALIZACE CÍLU

O tom, že ne zcela využíváme našich schopností a vloh, můžeme je však pro začátek vyplavit na povrch. Jak myšlenky utvářejí okolnosti kolem nás, jak se cítíme, jak na věci nahlížíme, co dostáváme.
 • Napojování se na zdroje.
 • Jak začít uvádět do praxe to, pro co se rozhodneme.
 • Rozpracování do konkrétních kroků pro každodenní použití.
 • Zákonitosti utváření okolností kolem nás pomocí myšlenek, propojení.
 • Práce s podvědomím.
 • Zázraky v denním životě.
 • Energie na materializaci cílů
Seminář je pouze pro absolventy jiných kurzů s P.Vladykou

Postupy formování Zrcadla reality

O tom, že Záměr se uskutečňuje díky „volné energii“, ovládáním myšlenek, odblokováním podvědomých vzorců. Obvzlášť kdy jsme díky společnosti, školnímu hodnocení a dědictví minulých staletí, odkojeni zaměřením na negativa (co nejde, co je špatně a co vše je problém../ v zajetí scénářů a zvyků sklouzáváme do vyjetých kolejí… Když už si to konečně uvědomíme a zjistíme do jaké hloubky nás to vše ovlivňuje, či dokonce utváří naše životní situace, tak pak začíná další otázka: Co s tím, kde začít a jak to uvádět do každodenního života?

V programu:

 • Secrets – sestava jednotlivých kroků na každý den
 • Více o zakotvování představ a upevňování cílů /techniky NLP/
 • Využívání dalších zákonů: Z.Vděčnosti v denním životě a Z.Setrvačnosti
 • Technika z Ho´oponopono – zbavování se scénářů po šamansku
 • Sestavování osobních individ.afirmací na míru, jejich úskalí a zásady
 • Napojování se na zdroje síly/horizontální ukotvení a energizace, quantum pause/
 • Zásadní rozdíly mezi tvořením z mysli-Ego/The Secret/ a tvoření ze srdce /Vyšší Já/
 • Krokový systém záměrů na cíl /ve 3 hlavních modifikacích – integruje většinu publikovaných přístupů/
 • Několik programových řízených imaginací a relaxací, účastníci dostanou i na CD
 • Důsledky věd.objevu programovatelnosti DNA a objev Biofotonů! /Fr.Popp/
 • Poruchy na spirituální úrovni („nedostatečnost či přebytečnost Duše“)
 • Fenomén psychospirituální krize, jak ji rozeznávat a zvládnout
 • Experiment zpomalování času
 • O teorii „mraků“ Egregory/a jejich zákonitosti/
 • Jak účinně využívat silné mantry v každodenním životě
 • Techniky nabíjení se /též z Bioenergetiky a Komunikace jinak/
 • Podrobněji další techniky eliminující naše scénáře /např.6-bodový postup/
 • Jak se zbavovat negativní energie /hygiena myšlenek, indiánské čištění aury a prostoru/
 • Konkrétní body k zařazení do každodenního programu pro pohodu, dosahování cílů a zefektivnění.

Kurz volně navazuje na kurz „Procesy za Komunikací“, který je vhodné absolvovat, popř.jiný kurz s P. Vladykou. Také kromě filmu „What the bleep do we know? – Co my jen víme?“ doporučujeme shlédnout „The Secret“, kde naše prezentované zásady přesahují platnost idejí v tomto filmu a také nedokonalost přání z úrovně ega. Zatímco v tomto filmu či knize se pracuje hlavně s „The Law of Attraction“ – Zákon Přítažlivosti a jde o tzv.tvoření z mysli, které má omezenou platnost, na kurze probereme a prakticky rozpracujeme několik zásadních dalších zákonů a zejména techniky a konkrétní kroky, co dělat pro naše cíle, zázraky v životě a životní vyrovnanost každý den.

Sebou: zápisník /např.A5/ ve vazbě s bar.motivem který se vám líbí

Kurzem vás bude provázet: Mgr. Petr Vladyka

Kdy: 19.-21.ledna 2018 (zač.v pá v 16–20h, So 9–20h, ne 9–17.30h)

Kde: studio ARHA, V.P.Čkalova, Praha 6 /4 min od metra Dejvická/

Cena: 2800 Kč /v ceně CD nahrávky/“

(V místě je možné provizorní přenocování ve vl.spacáku za popl. 75Kč/os/noc, není tam však sprcha, pouze umývárna, čaj.kuchyňka, lednice.)

.

Rezervace účasti na semináři je platná po uhrazení zálohy ve výši 800,– Kč. Převeďte prosím do 8 dnů. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost.

Účastníci z ČR hradí zálohu na příslušný účet v korunách, č.ú. obdržíte obratem po odeslání přihlášky. Doplatek kurzovného je v hotovosti na místě konání.

Účastníci ze SR hraďte prosím také pouze zálohu, která činí €.35,00 a na příslušný účet v eurech.

Při platbě zálohy uvádějte prosím heslo kurzu a jméno účastníka, viz informace obdržené po odeslání přihlášky, jinak je vaše platba neidentifikova­telná.

.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním formuláře přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví organizace INSPIRALA s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez mého souhlasu a budou použity pouze pro účely předávání dalších informací k pořádaným akcím a k zasílání programu nadcházejících akcí cca 1× měsíčně emailem. Pokud tento program nechcete odebírat, prosím napište nám to do poznámky přihlášky, z odběru se můžete také odhlásit kdykoliv později. Odesláním vyplněné přihlášky účastník semináře stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na něm a že je akceptuje.

STORNO PODMÍNKY:

Při odhlášení se ze semináře v rozmezí dvou a více týdnů před jeho konáním vám kurzovné vrátíme po odečtení manipulačního poplatku 200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast v čase kratším než dva týdny před seminářem, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že o tom předem informujete, nebo lze zálohu přesunout na jiný kurz/kurzy v ceně stejné a vyšší, než je cena stornovaného. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

ČLENOVÉ INSPIRÁLY MAJÍ SLEVU 5% Z CENY KURZOVNÉHO. Uplatní se při doplatku na místě.

.

Pro přihlášení prosím vyplňte níže uved. přihlášku

Pokud používáte internetový prohlížeč Google Chrome,je možné, že se Vám přihláškový formulář nezobrazí.V tom případě zašlete prosím mail na: info@inspirala.cz s následujícími informacemi:

 1. Název a místo konání kurzu,na nějž se přihlašujete.
 2. Jméno a příjmení
 3. Telefon
 4. Mailová adresa
 5. Bydliště
 6. Případná poznámka

Následně Vám pak zašleme potvrzení opřijetí Vaší přihlášky.

.

KONTAKT:

Mail: info@inspirala.cz

Telefon: ČR – 00420 776 089156 ; SR – 00421 944 482007

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

 • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
 • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
 • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
 • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Program: SEMINÁŘE A KURZY