Inspirála

logo
 

ŠKOLA VĚDOMÉHO ŽIVOTA Mirky Resslerové

3. 6. 2017 Nyní dozrál čas na otevření netradiční školy v rámci projektu Sebevzdělávání pro Českou a Slovenskou republiku, do které bych Vás velmi ráda tímto přizvala a přivítala. Škola vznikla jako přirozená nadstavba mé dosavadní práce a jejím záměrem je sdružovat a propojovat lidi a přinášet do jejich životů nový vítr, nové poznatky a společně tak růst.

  • Škola pro dospělé vznikla pro všechny a je otevřena všem – bez rozdílu věku, povolání, vyznání, talentu, názoru. Jejím záměrem je připravit člověka na život.
  • Prostřednictvím tohto „školního“ poznání můžeme začít měnit pohled na svůj život, na své jednání a konání z různých úhlů pohledů tak, abychom byli připraveni vykročit do života v radosti, lásce a hojnosti všeho, co Vesmír nabízí. Můžeme se tak stát Tvůrci vlastního života s nohama pevně na Zemi.
Celý článek

18.- 27.07.2015- relaxačně léčebný pobyt u moře - ITÁLIE, Lido di Dante (Ravenna) s Mirkou a přáteli

18. 6. 2015 Krásný čas milovníci moře,slunce a pohybu, ráda bych vás touto cestou pozvala na již 7.ročník pobytu u moře, tentokráte v Itálii a to v měsíci červenci. Pokud patříte k těm, kteří chtějí strávit dny volna nejenom ležením na pláži, jste vítáni.

  • Na tomto velmi oblíbeném léčebném a relaxačním pobytu Vás společně se svými přáteli provedu jógou, masážemi, terapiemi, sdílením, základy reflexologie, prací s tělovými svícemi, výkladem karet, rodinnými konstelace, malováním, tvořením, úpravou účesů, výlety a vším co vyplyne a to vše v propojení s přírodou, vodou a sluncem.
  • Těšit se můžete i na vegetariánské jídlo a na své si přijdou i děti, pro které je toto místo velmi přívětivé.
S láskou, pokorou a úctou se na vás velmi těším. Mirka Resslerová Celý článek

ŽENÁM.. KURZ ESENCE ŽENSTVÍ

26. 9. 2014 Milé ženy a dívky, ráda bych vás pozvala na jednodenní prožitkový seminář ESENCE ŽENSTVÍ.. Mojí láskou jsou individuální terapie. Skupinové semináře jsou pro mě jako lahodná pistáciová zmrzlina :-). Nechat se unášet na vlně energie žen ve skupině je něco tak mimořádného a laskavého, že to slovy nelze vyjádřit. Otevřeme témata, jako je vztah sebe k sobě, prožitky první při menstruaci, měsíční cykly, první polibek, první intimní styk, porod, vztahy celkově, protože kolem nich se točí celé naše bytí tady na Zemi ve fyzickém těle Někdy vyplují napovrch i těžká témata, která jsou k řešení pro všechny zúčastněné. Źeny odcházejí v závoji večera vnitřně silnější, rozumí své ženskosti, jsou vyrovnanější, prozářené a krásné.. Celý článek

Autentická MIRKA RESSLEROVÁ pracuje se všemy úrovněmi lidské bytosti

20. 9. 2013 Mirka svým způsobem bytí, práce a působení vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává a uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty ukrytou pod uvolněným nánosem. Je léčitelkou, terapeutkou a lektorkou. Celý článek

ČERVEN 2013

4. 6. 2013 Program aktivit terapeutky, lektorky a léčitelky Mirky pro všechny z vás, kteří chtějí opravdu udělat ve svých životech kroky k sobě samým a prožívat život smysluplně v upřímnosti k sobě, k druhým, v radosti.. Celý článek

 

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS Mirka Resslerová